Flormar Up to 7 Days - Mythical Tale


Herkese Merhaba,

Şahane bir Pazartesi başlangıcı yapalım ve tüm haftamız aynı şahanelikte geçsin dilerim ki. Sorunsuz sağlıklı ve huzurlu günler bizimle olsun tek temennim. Çünkü öylesine zor günlerden geçiyoruz ki yine yeniden. Dün Azerbaycan'da yaşanan kaza sonucu, petrol ünitesinde çıkan yangın sonucu hayatını kaybedenlerle birlikte tekrar hatırlattı kendini bize hayat.. Her gün bir önceki günü aratır noktasına geldi. Kimsenin huzurunun kaçmayacağı, üzüntüsünün hafiflediği sabahlara uyanabilmek umudumla yazıma devam etmek istiyorum izninizle.

Flormar koleksiyon konusunda bizi hem şaşırtıyor hem de kendini o kadar güzel geliştiriyor ki bu koleksiyonlarına karşı tepkisiz kalmak imkansız. Full Color oje serisi ile efsanevi ojeler tasarlarken tam da ben seriyi tamamlama noktasındayken çıkardığı Up to 7 Days jel oje setleri ile kalbimi yeniden fethetti. Tabi ki ben yine dayanamadım ve serinin benim için en can alıcı rengini seçtim.

Toplamda bu seride 15 renk bulunuyor. Her set için bir renk oje ve bir de jel top coat yer alıyor. Bu top coat hem jel görünümünü verirken aynı zamanda ojenin kalıcılığını ve parlaklık süresini uzatıyor. Bana ilk başta çok devasa bir vaat gibi gelse de günler boyunca özellikle tırnağımda bırakarak test ettiğimde bir kaç rengini daha almam gerektiği kanısına vardım (:

Gelelim fotoğraflara;
 

Renkten hariç Step 2 olarak görünen siyah ama aslında şeffaf oje Top Coat. Az önce de dediğim gibi hem parlaklık hem jel görünüm hem de kalıcılığı arttırma özelliğinde. Yani aslında istediğiniz tüm ojelerle de kullanabileceğiniz bir ürün. Tek kötülüğü her rengi aldıkça yanında bir Top Coat daha gelmesi (:


7. güne kadar bekleyemedim artık çünkü renk değiştirmem gerekiyordu (: Ama siyah olan oje Rimmel'in Mat Ojesi o 2 gün bile dayanmazken Flormar'ın performansı ortada. 2li set olarak atış fiyatı; 6.95 TL. Flormar'ın online alışveriş sitesinden de renklerini inceleyebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

27 Yorum

 1. O yeşilin tonundan bir dönem bende de vardı. Ayakkabımla takım die almıştım. Şimdilerde o kadar göze batan renkleri kullanmıyorum. Arada daha naturel renkler...

  YanıtlaSil
 2. Bende üçüncü günde bozulmaya başladı ama yapı ve rengini çok sevdim gerçekten :)

  YanıtlaSil
 3. Ojenin rengine ben de bayıldım. Bu yeşil tonunu seviyorum.

  YanıtlaSil
 4. Işıltılarla daha hoş. Güle güle kullanın..

  YanıtlaSil
 5. renk harikaymış her ojeyi set halinde alma sorunu olmasa bütün renklerini alabilirdim aslında serinin..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen seti sorun eden bir tek ben miyim diyordum ama sizden de bu tepki gelmesi sevindirdi (:

   Sil
 6. Sürekli klavye kullanmaktan, sabah sürdüğüm oje akşama dayanmıyor.. Kalıcı ojeler artsın lütfen :)

  YanıtlaSil
 7. Harikaymış o zaman, 3 gün ble bozulmadan kalsa yeter bence ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle canım, özellikle kısa seyahatler için (:

   Sil
 8. 3 gün iyi bence hem yenilenir hem tırnak hava alır biraz.

  YanıtlaSil
 9. Son aylarda en fazla ürününü aldığım marka Flormar olmuş. Ama çok başarılı gerçekten :))

  YanıtlaSil
 10. Ojenin rengini bende çok beğendim...

  YanıtlaSil
 11. Ojenin rengi çok hoş :) Bende bari bu seriyi deneyeyim merak ettim :)

  YanıtlaSil
 12. Çok iyi dayanmış, ayrıca renk de harika :)

  YanıtlaSil