L'occitane AlışverişimHerkese Merhaba,

Uzun bir hastalık dönemimden sonra yeniden sizlerleyim. Faranjitim en büyük belam olduğu için sesimi götürdüğü yetmezmiş gibi birkaç gün de yatırdı. Neyse ki şu an iyiyim, aman diyeyim sizlerde dikkat edin havalara (:

Gelelim başlık konuma. Geçtiğimiz hafta L'occitane'ın online sitesinde herhangi bir alışverişe Hugs&Kisses seti hediye olunca kaçırmamak istedim. Merak ettiğim çok sevimli bir seriydi kendisi ki altta fotoğrafını görmektesiniz. L'occitane ile ilk Lila Kutu sayesinde tanışmıştım, ürünleri organik ve bitkisel özlere sahip. Ayrıca cruelty free, yani içeriğinde hayvansal ürünler bulunmadığı gibi deney de yapmayan bir firma.Sette 2 lip balm, 2 el kremi, 1 adet törpü yer alıyor. Tam bir seyahat el bakım paketi aslında. Kış aylarında dudaklarım ve ellerim çok kuruduğu için hemen deneyip, performanslarını da görmek istiyorum açıkcası.Yaptığım alışveriş ise Aromachology Dengeleyici Bakım Seti idi. İçeriği;

Exfoliating Duş Jeli,
Rebalancing Masaj Kremi,
Rebalancing Banyo Tuzu,
Shea Ayak Kremi ve
Aromachology Arındırıcı Banyo Lifinden oluşuyordu. Özellikle banyoda cilt bakımıma çok önem verdiğim için keyifle kullanacağımdan şüphem yok.
Ve L'occitane'ın tester konusunda ne kadar cömert olduğunun göstergesi. Ayrıca ilk alışverişimle Provence Beuty Card'ıma da kavuşmuş oldum. 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

14 Yorum