St|Herb Nano Göğüs Kremi


Herkese Merhaba,

Bu sefer gerçekten çok başka bir üründen bahsedeceğim size. Ekim ayı Meme Kanseri farkındalık ayı olduğu için sevgili Lila Kutu bizlere bu konuda hassas davranarak özel bir ürün gönderdi denememiz için. Gelen marka ve ürünle ilk defa tanıştım ben, bu bile keşif için şahane bir bahaneydi diyebilirim.

Öncelikle şirketin kendi cümleleri ile markayı tanıyalım;

" St Herb olarak size bitkisel sağlık ve doğal güzellikte sonuç veren tek bir öneride bulunuyoruz. St Herb, bilimsel zeka, botanik bilimleri, geleneksel bilgiler ve doğru metodoloji kullanarak üretim yapmakta olup kalite konusunda QA/QC yöntemlerini kullanmaktadır. St Herb Tayland'ın bu konuda en güvenilir ve öncü firmasıdır. Tayland'ın kuzeyinde 2000 dönümde kendi kontrolünde ürün yetiştirmekte olup, yetiştirdiği yüksek kalite Pueraria mirifica bitkisinin göğüs büyümesi, sertleşmesi ve güçlenmesi konusunda olumlu ve etkili sonuçlara ulaştığı doğrulanmıştır. " 

Tayland'da yerel bölge insanları Pueraria Mirifica'yı 100 seneden daha fazla zamandan beri insanı yenileyen kalitesinden dolayı kullandıkları biliniyor. Pueraria Mirifica'nın insanı yenileyici özelliklerine olan inanç bir nesilden ötekine geçmektedir. Ayrıca bu özün amacı Fito- östrojen sağlamak. Östrojen göğsün büyümesini sağlar ve kadın göğsünün karakteristik dış görünümünü oluşturur. Östrojene duyarlı göğüs dokusunu uyarır, geliştirir ve göğüs ucunu bağlayan kanalları uzatır, geliştirir. Göğsü şekillendiren yağ ve bağ dokularının sayısını artırır. Bu sayede göğüs dokularının gelişimini sağlayarak göğsün formunu onarır. Ayrıca fito-östrojen içeren ürünler, göğüs lobüllerinin gelişmesine yardım eder, göğsü geliştirir ve hacim kazandırır. Fito- östrojenin nano teknoloji ile birleştiği ürünlerin göğsün en alt katmanlarına inerek daha hızlı etki sağladığını söyleyebiliriz.*

St|Herb Nano Göğüs Kremi; Nanoteknoloji ile üretilen hipoalerjenik etkisi sayesinde göğsü büyütmeye, hacimlendirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olan seçkin bir ürün. Büst hattını geliştirerek, gözle görülür sonuçlar vaat ediyor. %100 bitkisel üretimsertifikası da mevcut.

Kozmetik sanayinde Nano teknolojiyi uygulayan firmaların ilklerinden biri olan St. Herb, Nano Plus Serum, Nano Serum, Altınlı Nano Serum, Ekstra Yoğun Serum, Nano Krem, Göğüs Serumu, Sprey ve Maske'den oluşan ürünleriyle her problem için çok kısa sürede ayrı ayrı çözümler üretir. Doğal yöntemlerle elde edilen sonuçların çoğunlukla kalıcı olduğu klinik deneylerle doğrulanmıştır. 

St|Herb göğüs güzelliğinden sonra cilt bakımında da dünya üzerinde milyonlarca kadının tercih ettiği marka haline gelmiştir. **

Şimdi gelelim benim yorumlarıma;

En baştan söylemek mucizevi bir sonuç beklemek 1 aylık bir deneme süresi için bence acelecilik olur. Ayrıca benim göğüslerim küçük olduğu için anormal bir sonuç vermesi fazlasıyla korkutucu olurdu zaten. Sadece şunu söylemek istiyorum, ürünü sabah ve akşam düzenli olarak uyguladığım sürece hafif hafif değişiklikler hissettiğimi belirtmeliyim. Ürün bitene kadar kullanmaya devam edeceğim. Büyük ihtimalle de sürekli kullanmaya devam edeceğim. Çünkü gerçekten bu amaçla bir ameliyat olmayı asla göze alamam (:

Aslında keşke en başta ölçü alıp deneseydim dedim ama birkaç gündür bu yöntemi de kullanıyorum. Ürün bitince elimde en azından bir sonuç olacaktır. Önümüzdeki yaza kadar da kullanmak hedefim çılgınca görünse de.Ürünün bence en güzel özelliği her sabah ve her akşam nohut büyüklüğünde kremi uygularken göğüslerinize hem masaj yapıyorsunuz hem de herhangi bir kitle olup olmadığını kontrol etmiş oluyorsunuz ki bu bile bence ürünü almak için çok iyi bir sebep. Çünkü, vücudumuzu bu konularda bir şeye zorlamadıkça ihmal ettiğimizi adım gibi biliyorum.

Bende herhangi bir alerjik tepki göstermedi. Vücut losyonları bile rahatsız ederken bu ürünün aksine ferahlattığını söyleyebilirim. Ürünü Lila Kutu'dan incelemek isterseniz; St Herb Nano Göğüs Kremi

Lila Kutu'nun da bu konuya bu kadar özenli ve ayrıcalıklı davranması çok hoşuma gitti. Tekrar çok teşekkürler hem Lila Kutu'ya hem de St Herb'e (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

Prof.Dr Cihat Ünlü
** Kaynak: Lila Kutu

You May Also Like

24 Yorum

 1. Ürünü uygularken yapılan masaj ürünün faydasından daha iyi bence. Sen de belirtmişsin ya biz kadınların en büyük ihmalciliklerinden biri bu. Göğsümüzü yeterince kontrol etmiyoruz...

  YanıtlaSil
 2. İlginç bir ürünmüş.. Dikkatli kullanmak lazım :)

  YanıtlaSil
 3. Buyuturmu acep cok ihtiyacim var :)

  YanıtlaSil
 4. ben de kullanıyorum büyüme değil ama bakım yapmasını beğendim..

  YanıtlaSil
 5. bu ürünü duymuştum. Bir arkadasım göğüs toparlayıcı plates hareketlerini yaptığı süreçte kullandı. sonuç gayet iyiydi. ama tek başına krem ne kadar etkili olur bilemem.

  YanıtlaSil
 6. pek büyütme etkisine inanmasam da bakım yaptığı gerçek!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki de yaptığımız masaj büyütüyordur kim bilir (:

   Sil
 7. Vaatleri yüksek, umuyorum ciddi anlamda işe yarıyordur. Dikkatli olmaız lazım :)
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 8. Farkındalık çalışması yapmaları da ayrı bir incelik...

  YanıtlaSil
 9. Bakım amaçlı kullanılabilir bence.

  YanıtlaSil
 10. büyütme etkisi olduğuna inanmasam da masaj etkisinin vücuda yararı olacaktır =)

  YanıtlaSil
 11. güzel ürünmüş denemek lazım :)

  YanıtlaSil
 12. Lila kutuyu denemek gerek, bence güzel ürün, ihtiyacım yok ama ihtiyaç duyanlar sonuçlarını sevinerek alırlar umarım, yani kısacası işe yarar sevgiler

  YanıtlaSil