Giovanni Cosmetics - Avokado ve Zeytinyağlı Nemlendirici, Şekillendirici İksir


Herkese Merhaba,

Uzun bir zamandır severek kullandığım bir ürün yorumu ile karşınızdayım. Giovanni Cosmetics'e ait ürünlerle tanışmam saç derisinde etkili şampuan ve saç kremi ile olmuştu. Her bitenler yazımda bir şampuan ya da saç kremine denk gelmişsinizdir. Gratis'lerde satılan bu marka indirime girdikçe stokladığım markalar arasında.

Gelelim bu ürüne. Kuru ve yıpranmış saçlar için etkili olan bu avokado ve zeytinyağlı krem, saçların şekillendirmelerden dolayı yıpranmasından korur. Ayrıca şekillendirme sırasında kullanılmasıyla daha da etkili hale gelerek, saçların neme doymasına sebep oluyor. Avokado tam bir nem bombası zaten, zeytinyağı da saçların parlaklığı için önemli bir kaynak.

Saçları güçlendirerek, mat ve cansız görünümünün yok olmasını sağlıyor. Ayrıca saçlardaki dökülme sorununu en aza indirme gibi bir vaadi de bulunmakta. Benim dökülme problemim olmadığı için bu konuda yorum yapmam yanlış olur.


Yapısı krem kıvamında, yeşil renkli ve hoş bir kokuya sahip. Ben duştan çıktıktan sonra ıslak saçlarımın uç kısımlarına uygulayıp, öyle tarayıp kurutuyorum. Sabahları işe giderken de şekillendirme sırasında yine uçlara sürüyorum. 


Bu markayı tercih etmemin ilk sebebi cruelty free olması tabi. Logolu bir ürün olduğu için gönül rahatlığı ile kullanıyorum. İçeriği güzel ve etkili ürünlere sahip olduğu sürece de kullanmaya devam edeceğim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

11 Yorum

 1. bunun argan yağlı olan bir cinsi vardı galiba onu denemek istiyorum ben aslında ama bir türlü alamadım..

  YanıtlaSil
 2. Yine bilmediğim bir marka ile tanıştım sayende.

  YanıtlaSil
 3. Giovanni'nin şampuan ve saç kremini denemiştim geçen yıllarda.Her ne kadar sevsemde saçlarımı sertleştirdiği için başka ürünlere bakmamıştım.Saç bakım spreyine şans verebilirim belki :)

  YanıtlaSil
 4. Zeytinyağlı ürünlere güvenirim.. Bu ürünü de deneyebilirim..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. İlk kez sen tanıtınca gördüm sağol bir bakmalı nihayet gratis açıldı yaşadığım şehire :))

  YanıtlaSil
 6. İlk kez sen tanıtınca gördüm sağol bir bakmalı nihayet gratis açıldı yaşadığım şehire :))

  YanıtlaSil
 7. Güle güle kullanın...

  YanıtlaSil
 8. Bu ürünü ilk kez duyuyorum.. İlk fırsatta deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
 9. Denenmesi gereken ürünlerden,paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil