#AkdenizKizlariBulusmasi - Sponsorlar

13:50


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen, Adana-Mersin bloggerları ortaklığında ki Akdeniz Kızları Buluşması'nda bir çok firma ürünleri ile bizleri sevindirdi. Kendilerine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca, ürünleri de kullanmaya başladıkça yorumlarım gelecek sırayla.

Gelelim hangi firmalar, hangi ürünleri ile bizlerleydi inceleyelim.
























Tüm sponsorlarımıza tekrar teşekkürler.

- Ekoz Kozmetik; www.ekozkozmetik.com
- Nurse Harvey's; nurseharveys.com
- Cecile; www.cecileshop.com
- Mediwell; www.mediwell.com.tr
- Splat; tr.splatglobal.com
- Neo Life Skin; www.neolifeskin.com
- Haceria / Haceri Simya; hacerisimya.com
- LeSoleil; lesoleilshampoo.com
- NatraCare; www.natracare.com.tr
- Remolent; www.areilac.com.tr
- Moshos Garden; www.moshosgarden.com
- Magic Liner; instagram.com/magicliner
- Tatlı Kokular Adana - Mersin; instagram.com/tatlikokular_adana_mersin
- Dilara'nın Atölyesi; www.instagram.com/dilaraninatolyesi
- Kaktüs Mersin Butik Pasta; www.facebook.com/kaktusmersin
- Mel Chocolatier; www.melchocolatier.com

Ayrıca;
- Blogger Tasarım; www.bloggertasarim.com (Afiş tasarımı)
- Sisel Event; instagram.com/siselevent (Mekan organizasyon)
- Geyik Bistro Mersin; www.facebook.com/geyikbistro (Tüm gün kahrımızı çeken mekanımız)

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (:

You Might Also Like

13 Yorum

  1. HC ürünlerini çok severim.Çikolatalarda da gözüm kaldı valla ;)

    YanıtlaSil
  2. Bu tür buluşmalar yeni markaları tanıma açısından da iyi oluyor sanırım...

    YanıtlaSil
  3. Hediyelerinizi iyi günlerde kullanın:)

    YanıtlaSil
  4. Hepsini iyi günlerde kullanın :)

    YanıtlaSil
  5. Çık güzel hepsi güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
  6. Sponsor ürünleriniz çok güzel. Güle güle kullanın.

    YanıtlaSil
  7. Güzel günlerde kullanın, yorumlarınızı merak ediyorum :)

    YanıtlaSil
  8. Hepside harika ürünler, güle güle kullanın...

    YanıtlaSil
  9. Güle güle kullan canım. Detaylı yorumlarını bekliyorum.

    YanıtlaSil
  10. Blogger etkinlikleri çok keyifli oluyor.Ürünülerinizi güle güle kullanın :)

    YanıtlaSil
  11. Çok güzel hediyeler, güle güle kullan.

    YanıtlaSil
  12. Çok güzel hediyeler, güle güle kullan.

    YanıtlaSil

SEARCH