Watsons - Hafta Sonu Indirimi Alısverisim


Herkese Merhaba,

Watsons mağazalarının artık klasikleşen hafta sonu indirimini bilmeyen yoktur eminim ki. Uzun zamandır da bana pek uymayan, kullanmadığım markalardan indirimler olunca uğramamıştım. Bu hafta da aslında Daily Defense serisine ait saç bakım ürünlerini merak ederek gitmeme rağmen sadece şampuanları kaldığı için yine pek bir işe yaramadı.

Girmişken ne var ne yok diye bakarken ufak bir alışverişte yaptım. Pure'n Soft günlük pedler indirimde denk geldikçe stokladığım bir ürün. 1+1 ile 5,99 TL.


Evet yine bir fiş kabusu ve yine sinir etti. Ne zaman aldığımda bakmasam bir yerden kitliyorlar böyle. Rakamın büyük, küçük olması önemli olan değil kalabalık yaptığım alışverişlerde artık güvenmemem. Normalde 1+1 olan True Color Lip Balmlar 1+1 olarak hesaplanmamış, sadece Watsons Card indirimi hesaplanıp abuk bir şekilde iliştirilmiş. Normalde 7,99 TL vermem gereken 2 lip balma 9,59 TL vermişim. Böyle oldukça da Watsons'tan soğuyorum özetle.Evimizin karşısındakinden alışveriş yaptığım için, şanslı mıyım pek bilemesem de ! hatalarını düzeltmek için uğradım bugün gün içinde. Kasiyer kız hala hatayı kabul etmese de ilkokul öğrencisine anlatır gibi anlatarak, olayı anlamasını sağladım. Sistemsel bir hata olduğunu dakikalar sonra çözerek, hatalarını kabul ettiler. Ama hatayı kabul etmek kadar, hataya yol açmamak, dikkat etmek daha önemli bence. Zira dediğim gibi meblağ küçük olsa bile çoklu alışverişlerde neleri kaçırdığımızı düşünmek sinir ediyor.

Neyse lip balmları iade edip, yerine Daily Defense'in maskesini bularak bugünü kapatmış oldum. Dün maske yoktu mesela, bugün gittiğimde ise kapıdaki sepetlerde 1 adet maske varken alıverdim. 8,99 şampuan ve maske birlikte. Bu arada Cruelty Free bir marka.

Ve Watsons Cardla yapılan 10 TLlik alışverişe 3,99 TL olan sıvı sabunu da denemek için aldım. Normalde 7,99 TL hayatta vermem gibi.


Bilmiyorum bundan sonra Watsons alışverişim bir daha ne zaman olur ! Olursa da çok inceleyeceğimden şüphem yok. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum

  1. güle güle kullan o şampuan ve maskeyi merak ediyorum...

    YanıtlaSil
  2. Merhaba :) Blog keşif etkinliğinden geldim. Takipdeyim, bana da beklerim :)

    Eliftobur.blogspot.com

    YanıtlaSil