Zao Türkiye - Organik Make up / Sonbahar Kıs Wishlist

15:28

Herkese Merhaba,

Daha önce de yazısını yazmış olduğum güzel bir markayı tekrar hatırlatmak istedim sizlere bugün. Zao Organik Make up; Ecocert sertifikalı, vegan maddelerden üretilmiş, yeniden dönüştürülebilir ve doldurulabilir özellikteki ambalajlara sahip ve en önemlisi hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka.

Benim zaten marka seçimi konusunda seçici davrandığımı az çok biliyorsunuz. Bir markanın öncelikle Cruelty Free olması ilk şartım. Daha sonra içeriği ve kapsamı geliyor. Çoğu insan direk içeriğine baksa da benim için öncelik hayvanlara bize gelene kadar ki tüm aşamalarda zarar verilip verilmemesi.

İşte özetle Zao Organik Make up tam da benim istediğim özelliklere sahip bir marka. Bu yıl, aslında sonbaharın ilk aylarından itibaren elimdeki ürünleri kullanım tarih ve faydalarına göre ayırıp, azaltıyorum. Fiyatlarına çok dikkat etmeden sadece işime yarama oranlarına ve istediğim özellikte olmalarına göre değerlendiriyorum. 

Böyle olunca çok kısa bir süre sonra değerlendireceğim markaların başında da işte Zao geliyor. Peki, neler alabilirim ve almalıyım kendime ufak bir liste oluşturdum. Hem kendime not hem de size fikir vermesi açısından (;Listem böyle gördüğünüz gibi. İçlerinden kullanıp da memnun kaldığınız ya da şiddetle tavsiye etmek istediğiniz ürünleri yorum kısmına yazabilirseniz çok sevinirim.

Zao hakkında daha fazla bilgi isterseniz adres: http://www.zaoorganic.com/index.html
Zao alışverişi yapmak isterseniz de adres: https://www.zaoorganicshop.com/

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You Might Also Like

5 Yorum

 1. Elinize sağlık Aslı hanım :)

  YanıtlaSil
 2. o göz çevresi bazını merak ettim bakacağım :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi benim de alacaklarımın ilk sırasında (:

   Sil
 3. Ben en çok görüntülerini beğendim :)

  YanıtlaSil