Denebunu.com Aralık Kesif Kutusu


Herkese Merhaba,

Denebunu.com yeni bir ürün deneme sitesi. Bende Aralık ayı kutusu ile tanışmış oldum bu site ile. Sitenin çalışma sistemini kısaca anlatmam gerekirse şöyle özetleyebilirim sanırım. Sizin kişisel özelliklerinize ve ilgi alanlarınıza göre doldurduğunuz profilinize göre ürünler seçilerek, ücretsiz olarak gönderiliyor. 

Kutunun onaylanabilmesi için mailinize haber geldiği an seçmeniz ve kargonun size ulaşmasını beklemeniz gerekiyor. ürünler geldikten sonra ise sitenin sisteminde yer alan yorum kutularını doldurmanız gerekiyor.

Gelelim benim Aralık kutuma;

Kutumda hem merak ettiğim saç bakım serisi hem de en sevdiğim atıştırmalıklar çıktı.


Urban Naturals Extreme Resist Repair serisine ait şampuan, saç kremi ve saç maskesi tek kullanımlık olu resmen bana, saçlarım uzun olduğu için. Tek kullanımda kendini göstermesi imkansız olsa da saçımda bıraktığı hissi sevdim.

Yine Urban markasına ait saç spreyi de diğer bir üründü. Bu tam seyahat boyu, çantaya atmalık. Hala düzenli olarak kullanıyorum gerektikçe, ilerde de alacağım bir ürün. Saçları sertleştirmeden şekillendiriyor ve en önemlisi aynı anda bakım da yapıyor.


Eti Puf'u fotoğraflamadan yediğim için pişmanım evet, beni affedin. ama normalde de hala ben sevdiğim, çocukluğumdan kalma nadir hatıralardan o da. Daha öncesinde de markette ilk gördüğümde alıp, çok sevmiştim. Kutumdan çıkınca daha da çok sevindim.

Gelelim Eti Zaga'ya; çoğu insan beğenmese de benim hoşuma giden bir lezzet oldu. İçindeki tuzlu mısır taneleri bana kötü gelmedi. Çünkü, abur cubur konusunda o kadar pis boğazım ki (: Bir yandan cips yer, bir yandan çikolata tırtıklarım. Bence ön yargılı olmadan bir şans verin.

Denebunu.com 'a bu kutu için teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (:

You May Also Like

2 Yorum