Gülsah Kozmetik - Süngerli Aseton


Herkese Merhaba,


Kız Kıza Adana etkinliğimizde destek olan firmalarımızdan Gülşah Kozmetik'in süngerli asetonu ilk kullandıklarım arasındaydı. Ayrıca böyle bir ürünü de ilk defa kullandım. Çok fazla oje sürmeme rağmen bu tip ürünlere karşı hep ön yargılı yaklaşmışımdır. Aynı şeyi geçtiğimiz yıllarda alıp denediğim, oje temizleme pedlerinde de yaşamıştım. ama onlarda beni fazlasıyla şaşırtarak, ciddi anlamda işime yaramıştı.

Gelelim bu süngerli asetona. Her şeyden önce ambalaj kapağı çok sağlam, çantanıza bavuluna bile atsanız sanmıyorum ki kolayca açılıp dökülsün. Fotoğraflar adım adım göstereceğim altta ama videodan daha net anlaşılabilir. 2si de farklı renk çünkü. Performansını rahatlıkla görebilirsiniz.

Sadece üst kata glitter ya da taneli ojelerden sürdüğünüzde sünger ojeyi temizliyor ancak o pul, sim benzeri extraları alamayıp tırnağın üzerinde bırakıyor olduğu gibi. Onu da ben diğer tırnağımla temizleyerek, çözüm buldum.


Ana fotoğrafta görünen kurabiye ise yine etkinlik destekçimiz kurabiyemmm_adana01 hesabından. Herkese özel özel, ayrı hazırlamışlar ellerine sağlık tekrar (:

Umarım fikir verebilen bir yazı olmuştur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (:

You May Also Like

4 Yorum

  1. Eskiden oje kullanırdım ama aseton kısmı sinirdi. Hele kokusu. Şimdilerde epey güzel ürünler çıkmış gibi...

    YanıtlaSil
  2. Ben de bunlardan aliyorum artik. Sadece ayakta pratik olmuyor normal kullaniyorum.

    YanıtlaSil
  3. Çok koyu olmayan renkler için sünger temizleyicileri seviyorum bende.Güle gül kullanın ♥

    YanıtlaSil