#KizKizaAdana - Adana Blogger Etkinligi Part.2

Herkese Merhaba,


Umarım güzel bir hafta bizimle olur. Sorunsuz, acısız, yürek yakmayan günleri özledik çünkü..

Gelelim gecikmeli #KizKizaAdana etkinliğimizin 2. parti sponsporlarına.


 

Highgenic yeni tanıştığım bir marka oldu. Ayrıntılı yazım tabii ki gelecek ama bu ana kadar Silikonlu temizleyici ve leke çıkarıcı mendillerini kullandım. Silikonlu temizleyici Juliet'in kesilen patisinden dolayı kan olan tüm yüzeyleri rahatlıkla temizledi. A101 ve birçok markette bulmanız mümkün.


Ekoz Kozmetik'e ait ürünleri Gratis mağazalarında gördüğünüzü düşünüyorum. Bu vanilyalısı ise benim hep favorim.


Herbital'e ait çam yağlı ısırgan şampuanını 1-2 kez denedim. Diğer çam yağlı şampuanlar gibi kurutup, saçları karıştırmıyor. Kremli bir yapısı var ve kokusu çok keskin değil. Deneyimlerim devam edecek.


En sevdiklerimden Sosyopix'te bizimleydi. En sevdiklerim tüm karelerde gizli (;


Cansuidesign'dan gelen bu el yapımı Bodrum bilekliği ise beni yaz tatillerime götüren güzellik.


Adana'da yerleşik mağazası olan Matmazell Aksesuar ise hepimize ayrı ayrı hazırladıkları kolyelerle aramızdaydı. Ayrıca etkinlik günü de bizimleydi.


Restorex ve Bioblas bize dev bir saç bakım kiti ile destek verdiler. Şampuan, saç kremi, saç maskesi, sıvı saç spreyi ve saç uzatıcı serumları denemek için sabırsızlanıyorum.


Vissmate markası da temizlik konusunda diğer destek veren firmamızdı. Juliet sayesinde evde zaten resmen temizlik ürünleri stoğum vardı, bunlar sayesinde çoğaldı (:


Binboğa Bal hakkında detaylı yazım çok yakında gelecek, hem firmanın tarihçesi hem de deneyimlememiz için gönderdikleri ürünler hakkında. Kekik&Keven balı şimdilik favorim oldu bile.


Lr Türkiye'nin ürünlerini zaten çok merak ediyordum. Bize destek olan Aloeveradestek hesabı sayesinde şahane bir maskara ile tanışmış oldum. Kullandığımdan beri kalben bağlandım. Göz makyajı temizleyicisi ise ilk fırsatta deneyeceğim ürünler arasında.


Nazar boncuğu kalp ben resmen hayatımda (: Yaprakaccessory başka bir destekçimiz.


Ayolisdesign 'dan gelen el emeği bu clutch ise göz bebeğim. Havalar iyice güzelleşse de rahat rahat kullansam.

Bu bölüm de bu kadarlık. Parti parti böldüm ki okurken bunalmayın diye.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;You May Also Like

2 Yorum