#inceleme - Nature&Beauty Maske, Tonik ve TemizleyiciHerkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda Nature & Beauty markasından çok güzel bir paket almıştım. Paketin içeriği tamamen cilt bakımına ve problemlerine odaklanmış olarak 3lü set şeklinde düzenlenmişti. Neler vardı peki içinde ?

1 adet maske
1 adet cilt temizleyici tonik
1 adet cilt destekleyici krem

Tonik ve krem etkisini uzun zamanda gösterecek olsa da 1 haftadır düzenli kullanımım sonrası söyleyebileceklerim için az çok fikrimi oluştu diyebilirim.

Maskenin hafif pütürlü bir yapısı var. ama cildinize sürüp yedirirken rahatsız etmiyor asla. İçindeki su sanırım taşımadan kaynaklı bu görünümdeydi. Ben kullanmadan önce parmağımla tüm maskeyi karıştırıp, alıyorum uygulamak için.

İçeriğindeki bileşimlerin bir sonucu olarak; Sivilce ve Aknelerin kaybolmasına ve izlerinin yok edilmesine yardımcı olmayı vaat eden bir ürün. Ayrıca aşağıda sayacaklarım da yine firmanın ürün hakkındaki bahsettikleri;
- Cildi Yenileme ve Tazeleme etkisi ile, Doğum veya Güneş Lekeleri, Vücutta sonradan oluşan çiller, Yara izi, Vücut Çatlağı, Selülit, Aşırı kilo değişimi sonucu oluşan oluşan iz ve benzeri cilt yıpranmalarının yok edilmesine ve etkilerinin giderilmesine yardımcı olur.
- Egzama, Sedef, Mantar gibi cilt hastalıklarının tedavisine ve izlerin giderilmesine yardımcı olur. 

Cildinizi ılık suyla temizleyip, duruladıktan sonra maske uygulamasını ince bir tabaka halinde yapıyorsunuz. Yaklaşık 10-15 dk beklettikten sonra yine ılık su ile yıkıyorsunuz. Maskeyi kullandıktan sonra cildimde kuruluğun gittiğini, pürüzlü bölgelerin düzelme gösterdiğini söylemek isterim. Sivilce problemim zaten yok o konuda yorum yapamayacağım bu yüzden. Ama düzenli kullanımım sonrası beni rahatsız eden lekeler yok olacak mı göreceğiz (:Bu tip set halinde kullanılan ürünleri sevme nedenim tamamen aynı firmanın devam ürünleri ile uygulamayı tamamlamak. Çünkü, o zaman sonucun neyden kaynaklandığını düşünmek pek kafanızı yormuyor.

Maske başka, tonik ya da krem başka olunca pek hoşlanmıyorum açıkçası. O tip tek ürünleri de ayrı ayrı sınıflandırarak kullanıyorum.

Tonik, maske sonrası cildi biraz daha rahatlatıyor. Siyah nokta ve lekelerden arındırma etkisini zaman gösterecek. Krem de üzerine eklenince komple bir bakımla cildiniz temizlenmiş, ferahlamış ve yenilenmiş oluyor. Böylesine kapsamlı bakımlara hafta içi istediğim kadar zaman ayıramasam da Pazar günleri hakkını veriyorum.


Kremin yapısı oldukça yoğun. Nohut tanesi büyüklüğünde alıp 2 parmağınızla ısıttığınız takdirde tüm yüzünüze yetebiliyor. Fazlası pürüzsüz yapıyı bozuyor bende söylemesi. Cilt emmiyor çünkü fazla olunca.

Merak ettiğiniz başka bir şey olursa firmanın adresini ve instagram profil adlarını hemen aşağıya yazıyorum.

Nature & Beauty Web: http://naturebeauty.com.tr
Nature & Beauty Instagram: instagram.com/naturebeautytr

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

5 Yorum

 1. hiç denemediğim bir marka incelemek gerek güle güle kullan :-))

  YanıtlaSil
 2. Akne ve sivilcelere çözüm oluyorsa güzel...

  YanıtlaSil
 3. bende akne var ama çözeceğini hiç sanmıyorum önyargılıyım sanki :D

  YanıtlaSil
 4. denemediğim bir marka, inceleyeceğim sitesini

  YanıtlaSil
 5. Biraz geç oldu yorum ama okuma listeme almistim anca sira geldi. Her halinle güzelsin 😊

  YanıtlaSil