#NelerBitti - 14


Herkese Merhaba,

Bayağı uzun zaman sonra buraya bir yazı ekleyecek vakti bulabildiğim için kendimi nasıl şanslı hissediyorum bilemezsiniz. İşlerin yoğunluğu bir yandan, yüksek lisansımı bitirme gazıyla yeniden döndüğüm okul hayatım, evde bekleyen Juliet derken vakit konusu kesinlikle bulunmaz nimet konumuna geçti benim için. Hepiniz umarım iyisinizdir ve her şey yolundadır (:

Gelelim başlık konuma; benim de dahil olduğum bitenleri severek okuyanlar grubunun yazısına. Sizi de çok rahatlatmıyor mu bu bitenler mevzusu. Sanki bunları bitirip, attıkça arınıyorum (:


Restorex #KızKızAdana etkinliğimizde bize destek olan en önemli sponsorlardandı ve bu seriyi nasıl severek bitirdim bilemezsiniz. Hem maskesi hem de spreyinin inanılmaz güzel bir kokusu vardı. Özleyeceğim. Elimdeki saç bakım ürünü stoğu azalır azalmaz bu seriden yeniler alınacak. Kesinlikle tavsiye ederim. İlerleyen günlerde bu seri ile ilgili ayrıntılı yazım da sizlerle olacak.

Palette'in bu serisini ise kesinlikle önermiyorum. Resmen çöp benim için. İçindeki kına özü ise tamamen safsata; saçı bildiğiniz pırasaya, mısır püskülüne çevirdi. Sevmedim, asla almam, önermem. 


Hem çubuk hem de sprey formdaki oda kokularına bayılıyorum. Migrenli olup koku hassasiyeti yaşadığım için de her kokuyu alamıyorum maalesef. 

Glade'in Tropical Mist'i resmen denize götürüyor sizi, şahane.

English Home, Soft Line çubuk kokusu ise inanılmaz hafif. Yatak odasında rahatlıkla kullanılacak kokulardan.


Rival de Loop Young'ın bu concealer palertini hiç sevmedim, kullanamadım. Çok sert, ne parmak ne de fırça ile uygulamaya müsait değil. Direk çöp.

Rituel de Beaute burun bantları denk geldikçe aldıklarım arasında, seviyorum. Çok etkili olduğuna inanmıyorum ama hiç temizlememekten iyidir.

Diğerleri ise tester gördüğünüz gibi. Ve bu kadar küçük formdaki testerlardan düzgün yorum çıkacağına inanmıyorum. 


Aveda, saç derisi için özel seriydi. Kesinlikle kremsiz kullanmamanızı öneriyorum. Etkili bir ürün fakat uzun kullanımda etkisi azalıyor. 

The Body Shop ve Isana boyalı saçlar için özel olan serinin 2 şampuanın da extrem bir etkisini görmedim maalesef. Isana farklı olarak kırmızı renkte bir şampuan, The Body Shop ise şeffaf, bal kıvamında.

Capicade, #blogbybuseguldas 'ın 1 yaş etkinliğinde bizimleydi. Ve inanılmaz güzel şampuanları var. Bu katranlı olup saç derisi için özel olarak üretilmiş. Boyutu ufak olmasına rağmen etkisini gösteriyor. Ürünlerini incelemenizi tavsiye ediyorum. Tüm ürünlerini kullandıktan sonra bunlarla ilgili de ayrıntılı yazı gelecek.


Tamamen kişisel bakım ürünlerinden oluşan bu grupta ise bitişine en çok üzüldüğüm; Dermokil el kremi, BBW vücut spreyi ve Zara parfümüm oldu. 3'ü de inanılmaz güzel ve etkili.


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

7 Yorum

 1. Aslıcan çok güzel bir yazı olmuş keyifle okudum :=) sevgilerimle

  YanıtlaSil
 2. Kokulara karşı benim de hassasiyetim var maalesef.
  Yüksek lisans bitirme gayretinizi de tebrik ederim. Başarılar.

  YanıtlaSil
 3. Keyifle okudum, gelsin yeniler =)

  YanıtlaSil
 4. restorex serisi uzatmada etkili mi? reklam yapanlar harici bir yerden duymak istedim :)

  YanıtlaSil
 5. gelsin yeni ciciler :) hafta sonu görüşürüz inş.

  YanıtlaSil
 6. Restorex markasini merak ediyorum.

  YanıtlaSil