#NelerBitti - 15


Herkese Merhaba,

Yeni aya geçişle birlikte en sevdiğim yazı ile de geçtiğimiz ayın defterini kapatmış oluyorum. Yeni yıl itibari ile fazlasıyla ürünü düzenli kullanıp, bitiriyorum. Ve blogda ki bitenler yazımı da aksatmamaya çalışıyorum. Çünkü, bende en az sizin kadar bu yazıları çok seviyorum. Ürün bittiği zaman tam anlamıyla yorum yapabildiğimi düşünüyorum. Hatta tekrar alıp ya da asla almayacağım dediklerim de ortaya çıkmış oluyor.

Gelelim Nisan boyunca neler bitti.


Farmasi ve LR rollonları deneme sürecindeydi son 1-2 aydır. Farmasi kokusu ve yapısı itibari ile sevilmiş olsa da performans açısından sınıfta kaldı.
LR rollon ise içeriği ve performansı açısından iyi seviyede. Yenisini almıştım zaten ama şimdilerde Adana sıcaklarındaki performansını da merak etmiyor değilim. 
L'occitane rahatlatıcı banyo tuzu ise çok derdini anlayamadığım bir ürün oldu açıkçası. Çabucak erimesi etkisini anlamamı zorlaştırdı. Set halinde almıştım büyük boyunu sanırım almam.


Infinite Seduction baharatlı, özel bir kokusu olsa da artık Avon kullanmadığım için bitince yenilenmeyeceklerden. Hatta hala satışı var mı bilmiyorum bile (:
Madame Coco'nun vücut spreyleri zaten severek kullandıklarım arasında. Bu da Kaşmir kokusuydu, oldukça hafif ve etkili.
The Body Shop Alaska Dağ Gülü kokusu çok sevdiğim bir kokuydu. Denk gelirse mutlaka alırım yine.
Isana markasına ait bu siyah&beyaz vücut spreyi ise koruması güzel olanlardan. Ayrıca leke bırakmıyor.


Watsonstan alışveriş yaptığım dönemlerde aldığım bu kulak çubuğu hayatımda kullandığım en kötü çubuktu. Sert, rahatsız edici bir yapısı var. Zaten almam.
Kotex ve Helen Harper sıklıkla aldıklarımdan. Yalnız Kotex'in bu ince serisi hoşuma gitmedi. Zor da kalmadıkça bu seriden bir daha almam.
Domol, pratik temizlik mendilleri ise Juliet ile mücadelede kurtarıcı. Sürekli birşeyler döktüğü için bu mendiller oldukça kullanışlı.


Duru'nun duş jellerini çok seviyorum. Özellikle Migros'larda 1+1 denk geldikçe stokluyorum.
Wellness&Beauty limon otu özlü vücut sütünü de severek bitirdim. Yapısı çok güzel, nemlendirmesi uzun süreli. Kokusu ise efsane.
Flormar ayak bakım kremi de güzel ürünlerden. Yalnız sona doğru sanırım bozulmaya başladı, resmen sıvanır bir yapıya geçti çünkü.
Lesoleil kapalı saçlar için olan bu şampuan ise benim kuru saçlarıma pek iyi gelmedi.


Geçtiğimiz aylarda saçlarımı yeniden Patlıcan Moru'na boyadım. Hiç düşünmeden yine Palette aldım. Kimse kusura bakmasın ama Palette'in bu Deluxe serisi cidden güzel.


Yine Watsonstan alışveriş yaptığım dönemlerde aldığım Beauty Formulas'ın bu yüz temizleme jelini ise resmen zorla bitirdim. Cildim kuru dememe rağmen satan elemanı da her kullanışımda güzelce andım.
Nuxe'e ait bu vucüt sıkılaştırıcı kremini ise resmen yedim. Çok güzeldi. İndirimde falan denk gelirsem mutlaka alacağım.
Mediwell ananaslı dudak balmını sevemedim.
Eye Drop ise Juli'nin göz ve kulak temizleme damlası. Köpesi olanlar için evde mutlaka buşundurulması gerekenlerden.
Stabilolar yüksek lisansıma geri dönmemle anında bitti, çok dayanamadan (:
Diğer testerlar, törpü ve Restorex saç uzatma serumu ise yine nisan ayında biten minik parçalardan.


Ve bunlarda çöpe giden kozmetikler. Fırçamı AliExpress'ten almıştım severek de kullanıyordum ama Juli dişleyince fırçaların düzeni bozuldu. Her kullanışımda kıl dökünce bende direk çöpe ayırdım.
Benri aseton inanılmaz kurutuyor, bir daha asla almayacağım.
Avon maskara, Elf aydınlatıcı bozulduğu için çöp.
Wet'n wild oje öncesi bazı resmen bitirdim. Kapak ve şişedeki dişlemeler tabii ki Juli'nin eseri.
Koton'dan aldığım bu ruj ise ilk aldığımda da kullanılmıştı. Sonrasında da hiç kullanmadım, tutmanın alemi yok, direk çöp. Bu arada hem bu tip sorumsuzluklar hem de kış mevsiminde yaşanılan gerçek kürk skandalından sonra Koton'dan da alışveriş yapmıyorum. Bu tip konularda ki irademi resmen kutluyorum.

Geçtiğimiz ayın bitenleri de bu şekildeydi. Gelsin yeniler deme zamanı şimdi. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

3 Yorum

  1. Wellness&Beauty markasına ait lavantalı kremi bitirmiştim bende çok hoştu gerçekten kousu nemlendirmesi de güzeldi

    YanıtlaSil
  2. Kotex ince serisini bende hiç sevmedim ya

    YanıtlaSil