#inceleme - Isolde Perfect Face+ Magic Fondöten


Herkese Merhaba,

Birkaç ay önce tanıştığım ve ara ara deneyip, fikir sahibi olduğum bir fondötenden bahsetmek istiyorum size. Aslında fondöten kelimesi sizi korkutmasın en baştan, çünkü yazının ilerleyen cümlelerinde göreceksiniz ki; fondöten ağırlığını taşımıyor.

Önce markadan kısaca bilgi vereyim her zaman ki gibi. Isolde, Zigavus Pharma grubunun kozmetik tarafı diyebileceğimiz bir grup. Perfect Serisi, cilt bakımı için birbirlerini tamamlayıcı özellikte olan ürünlerden oluşmakta. 

Isolde Perfect Face+ Nemlendirici Fondöten, diğer fondötenlerden farklı olarak boyar maddeler ile değil cilt rengi ile uyumlu özel pigmentler içermekte. Tüm cilt tipleri ve renkleri için uygun olan ürün, ciltteki renk farklılıklarını eşitlemekte, gözenekleri tıkamadan kapatmakta, cildinizin daha canlı gözükmesini sağlamakta. 

Cilt bakımdaki en önemli nokta olan güneş ışınlarından cildinizi koruması da artısı. Koruması 10 faktörlü. 

Ciltteki kusurları anlatıldığı gibi doğal bir biçimde örterken, içerdiği, çölde yetişen bir bitkiden özel yöntemlerle elde edilen Myramaze® ile nem verir. Sıradan makyaj ürünleri gibi ciltte kuruma yapmıyor, cildinize mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak, doğal bir görünüm sağlıyor.

Anlatılanlardan oldukça değişik gelmiştir size de yapısı ve performansı. Fotoğraflarla izlemeye ne dersiniz ?

Gördüğünüz gibi başlangıçtaki beyazlıktan eser kalmıyor. Dikkat etmeniz gereken konu fondöteni çok ince tabaka halinde sürmek. Kalın sürdüğünüz takdirde hafif koyulaşma yapıyor. 


Ben günlük kullanım için uygun buldum bu fondöteni. Renkli nemlendirici demek daha doğru. Çünkü, fondöten kadar ağır bir yapıda değil. Cildi kurutmadığı için sanırım hava almasını sağlıyor gerçekten. Ayrıca, içerdiği E ve C vitaminleri sayesinde cildin elastikiyetini artırarak, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmakta.

Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bu ürünü Cosekiz adresinden inceleyebilirsiniz.

Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*Ürün, deneyimlemem için Cosekiz tarafından gönderilmiştir.

You May Also Like

3 Yorum

 1. çok merak ettiğim bir ürün oldu , ilk fırsatta araştıracağım... paylaşım için teşekkürler ...

  YanıtlaSil
 2. günlük kullanım için ideal bir fondöten sanırım evet

  YanıtlaSil
 3. Daha önce hiç duymamıştım. Ama hafifliği hoşuma gitti deneyebilirim.
  Teşekkürler

  YanıtlaSil