#inceleme - Naturalse / Saç Güçlendirici Losyon


Herkese Merhaba,

İstemesem de böylesine uzun aralar vermek zorunda kalıyorum bloguma. Bu hiç hoşuma gitmiyor ama mecburiyetten dolayı elim hiç değmiyor.

Neler yapıyorum peki son günlerde biraz dedikodu vereyim size, merak edenler için (; 

Daha önceki birkaç yayınımda bahsetmiştim Yüksek Lisansıma kaldığım yerden geri döndüğümden. Hal böyle olunca iş, master, özel hayat, aile ve Juli arasında bumerang misali dönüp duruyorum. Geçen hafta 1 günlüğüne Ordu'ya Yüksek lisansım ile ilgili sunum yapmaya gitti geldim. Okulumu özlediğimi her seferinde farkediyorum. Karadeniz Teknik mezunuyum bu arada ama bizim mezun olduğumuz yıl okulumuz üniversite oldu. Yani, Ordu Üniversitesi ile de böylelikle bağım oluştu. Her ne kadar sunumlar bana stresli gelse de yine sorunsuz, rahat ve şahane bir şekilde atlattım.

Pazar günü hayatımda apayrı bir değişiklik oldu ve sözlendim (: Aa şok dimi (: Detayları sonraki yazılarda saklı kalsın. Çünkü dalarsam başlık konum sapacak, ki hiç istemeyeceğim bir şey bu.


Ürünün içeriği şöyle, direk kendi sitelerinden yazanı aldım ki eksik ya da farklı bilgi vermeyeyim;

" Naturalse Saç Güçlendirici Sprey Losyon; %100 doğal olup, içeriğinde kesinlikle alkol barındırmamaktadır. Sadece bitkilerin mükemmel dengesini ihtiva eder. İçilebilecek kadar doğal olduğu için, çocuklar ve hamilelerin kullanmasında bir sakınca görülmemektedir. Gözle temasında hiçbir yan etkisi yoktur . 

Naturalse, saçlı derideki kan dolaşımını hızlandırarak ince tüy halindeki pasif saç köklerini kalınlaştırarak aktif hale getirir, kullanılmaya başlandığı andan itibaren saç dökülmelerini azaltır ve saçlı derinin daha sağlıklı olmasını sağlar. İçerisindeki Eugenol maddesi sayesinde saç foliküllerini kalınlaştırır. Mikrobiyal ve viral oluşumlara karşı cildi korur. 

Saçlı derideki, akne, egzama, kaşıntı, vb. bir çok bakteri kaynaklı cilt problemlerinde antibakteriyel yapısı sayesinde cildin iyileşmesine yardımcı olur. Saç ekimi operasyonlarından sonra hem olası sivilcelenmeleri önlemek, hem de var olan saç köklerinin kalıcı olması için düzenli şekilde kullanımı önerilmektedir.

Kullanıldığında yağlı bir his bırakmadığı gibi saçlı derideki yağ oluşumunu dengeler ve azaltır. "

Gelelim benim yorumlarıma. Benim aslında saç dökülmesi ile ilgili ciddi bir problemim yok çok şükür. Ama yine de ilk kullanmaya başladığımda dedim ki en azından güçlendirsin. Fakat, sonra aklıma içilebileceği gelince dedim ki bunu kaşlarımda kullanayım. Çünkü, ne yapsam hangi yağı kullansam da yıllardır kaşlarımın dolmayan bölgeleri var. Ve sonuçlarına kendim bile inanamadım. Keşke öncesi sonrası fotoğrafı çekseymişim. ama bu fikrime dayanarak kullananlar eminim ki bana inanacaklar, aynı mutluluğu yaşayacaklar.

Yapısı yağ gibi değil evet su gibi. Elinizde yapışık his bırakmıyor, ki en sevdiğim özellik. Bu yüzden çantanızda rahatlıkla taşıyıp, istediğiniz anda uygulayabiliyorsunuz.

Kokusu nefis karanfilli havasında, rahatsız etmiyor.

Ürünü normal şartlarda düzenli olarak 8 saate 1 tekrarlamak gerekiyor. Ama ben akşamdan akşama uyguladım, yine de sonuç başarılı.

Saç çıkıyor da kaşı çıkartmak daha zordu benim için yıllardır. ama bu ürün derdime çare oldu. Bittikçe yenileyeceğim ürünlerden kesinlikle. İlerleyen günlerde diğer ürünlerini de denemek istiyorum hatta. 

Saçtaki başarısı ve ürünlerin detaylı hallerini görmek isterseniz: Naturalse Web Adresi ve Naturalse Instagram Profili 'ini ziyaret edebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*Ürün tanıtım amaçlı firma tarafından gönderilmiştir.

You May Also Like

4 Yorum

  1. ben eşimde kullandım ve sonuç alamadım keşke kendi kaşımda deneseymişim :(

    YanıtlaSil
  2. bende denemek isterim bu ürünü , paylaşım için teşekkürler

    YanıtlaSil
  3. merak ettiğim ürünlerden birisi bu

    YanıtlaSil