Karakter Dükkanı - Sevdiğiniz Karakterlerin Tüm Ürünleri Burada

Herkese Merhaba,


#LerzanKaradanlı23Nisan3Yaşında etkinliğinde bizimle olan firmalardan biri de Karakter Dükkanı idi. Etkinlik öncesi bizden seçim yapmamızı istediklerinde gözüm kapalı seçimimi Tiger Peluş oyuncaktan yana kullanmıştım. Çünkü, hep en sevdiğim karakterler arasında yer almıştır Tiger (:


Juliet oynar sevdasıyla eve geldiğinde, vermeye kıyamadım desem yeridir. Çünkü, Juliyi tanıyanlar az çok bilir; bu oyuncak sağlam olarak en fazla 2 saat kalır. 2 saat sonrasında bir yerinden tüyü çıkar, bir kulağı delinir ya da kopar. Şimdilik odamın en tatlı köşesinde benimle.

Gelelim Karakter Dükkanı'nın hitap ettiği kesime; öncelikle tabii ki çocuklar. ama dolaylı olarak da çocuğunun sevdiği karakter ya da figüre göre hareket eden ebeveynler. Öylesine dolu bir site ki doğum günü organizasyonundan, hediyeye, evde eğitici oyuncak ihtiyacınıza kadar her şey düşünülmüş.

Ayrıca yine çocuklar için okul gereçleri, kozmetik ürünler ve beslenme eşyaları mevcut. Gezip dolaşmak hoşunuza gitmiyorsa oturduğunuz yerden kesinlikle tüm işinizi halledebilirsiniz.

Sizlere fikir vermesi açısından birkaç örnekle yazımı bitiriyorum.

*Bizlere ürün desteği veren Karakter Dükkanı'na tekrar teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum