Tethys - En Güzel, En Özel Anlar İçin


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz ay katıldığım #LerzanKaradanli23Nisan3Yasinda Etkinliğinde bizimle birlikte olan firmalardan biri de Tethys'ti. Bizlere Öğretmenim ve Ben isimli anket kitaplarından göndermişlerdi.

Öğrenciliğimiz hiç bir zaman bitmese de bu tip anketlere katılacak yaşı çoktan geçtiğimi düşünüyorum (: Ben de bu anket kitabını Sevgili Blogger arkadaşım, aynı zamanda da öğretmen olan @blogbyserifeavci 'ya hediye etmek istedim. Henüz yolumuz kesişip, bir araya gelememiş olsak da en geç 19 Mayıs'ta buluşacağımızı düşünerek, bu kitabı ona vermek için sabırsızlanıyorum.

O kadar güzel hazırlanmış bir kitap ki, yıllar sonra öğrencilerin ve öğretmenlerin saklayıp da atmaya kıyamayacağı türden.


İç görüntüsü de böyle, klasik anket defterlerinden farklı olarak. Normal de tek öğrenci tüm öğretmenlerine doldurtacak şekilde dizayn edilmiş. Fakat, etrafımda okul çağında yakın bir çocuk da olmayınca; öğretmen bir arkadaşıma verip tam tersi tüm öğrencilere doldurtması da güzel bir ayrıntı olarak geldi gözüme.

Tethys 'in internet sitesindeki diğer alternatiflere de göz atmanızı tavsiye ederim. Eğitici kartlardan, hikaye kitaplarına kadar aklınıza gelebilecek her şey mevcut.

Hem Lerzan'cığıma hem de firmaya çok teşekkürler, bu hediye için. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum