#Vivense - Etkinlik

Herkese Merhaba,


Geçtiğimiz haftalarda aldığım bir davet sonucu, Adana'da bulunan bloggerlar ile katıldığımız Vivense Showroom etkinlik yazımla sizlerleyim.

Adana'da yeni açılacak showroomlarına özel yaptıkları bu davet özellikle benim çok hoşuma gitti. İkea'da yaşadığımız hayal kırıklığı sonrası Adana'ya böylesine güzel bir tasarım mağazasının gelmesi, umut vericiydi.

Keşfetmenin sınırı yok başlıklı bu etkinlik #6Duyu6Sehir tagi ile kendine yer buldu. Adana ayağına ise, 6 duyumuzdan tabi ki Tat olanı düşmüştü (:

Bol fotoğraflı az yazılı yazımla sizi baş başa bırakıyorum, umarım sıkılmazsınız.


Sallanan koltuk hastası olarak favori parçam kesinlikle bu koltuktu (:
Yaz bahçesi konseptli hazırlanmış yemek masası. Tüm sadeliklerle uyumlu desenli tabaklara ve renkli meyvelere bayıldım.


Mobilyaların yanında şık aksesuarlar da göze hitap ediyordu. Hepsinin özenle tasarlanmış ve seçilmiş parçalar olduğu apaçık ortadaydı.Vivense Adana ekibinin bizler için hazırladığı mamalar ise evlere şenlikti. Tatlıdan tuzluya, oldukça çeşitli ve sağlıklı ürünler vardı.

 
Ve bu da 'Romantik Akşam Yemeği' konseptli hazırlanmış masamız. Renkleri ve sadeliğiyle gönlümü fetheden bir tasarımdı kesinlikle.


Simay Hanım'dan fotoğraftaki çantanın pratik yapımını da öğrenmiş olduk.


Bu da gün sonunda bizlere hediye edilen çiçeğimizdi. Ayrıca tabaklar ve mutfak seti de yine o günden hatıralar. Evimin en güzel köşesinde yer alırlar inşallah (:

 


SCC iletişim ve Vivense ekibine bu davet ve etkinlik için tekrar teşekkürler. Vivense ürünleri kendi web sitelerinde inceleyebilirsiniz; www.vivense.com

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum