Buse Terim’den Yıldızlardan Ilham Alan Mücevherler


Buse Terim, uluslararası mücevher markası Stilnest için ışıltılı bir koleksiyon hazırladı.

Buse Terim, tüm dünyadan moda bloggerları, tasarımcılar ve sosyal medya ikonlarıyla işbirliği yapan uluslararası mücevher markası Stilnest ile anlaştı. Terim’in Ad Astra adlı 8 parçadan oluşan koleksiyonu internet üzerinden satışa sunuldu. Mücevher markası Stilnest’in yeni sezonu için çok özel bir koleksiyon hazırlayan Terim, sezonun trendlerini yıldızlardan ilham aldığı koleksiyonuna taşıyor. Buse Terim’in Latince “yıldızlar” anlamına gelen Ad Astra koleksiyonu, gökyüzünü süsleyen ve kimi zaman yol gösteren yıldızları yansıtıyor. 


925 ayar gümüş ve 18 ayar altın kaplama seçenekleriyle stilinizi yansıtan yeni koleksiyondaki küpe, kolye, yüzük ve iphone kılıfları ışıltılı taşların güzelliğini öne çıkarırken, her ten rengine uyan tasarımlarıyla da göz kamaştırıyor. Uluslararası e-ticaret markası: Stilnest 

İngiliz YouTube yıldızı Anna Saccone, ünlü moda bloggerları Diipa Khosla, Audrina Patridge-Bohan, Bethany Joy Lenz, Farina Opoku gibi çok sayıda ünlü isimle işbirliği yapan Stilnest, koleksiyonlarında teknolojiyle gelenekseli buluşturuyor. Yenilikçi 3D baskı yöntemiyle tasarımcıların desenlerini geliştiren Stilnest mücevherlerinin her bir parçası el işçiliğiyle tamamlanıyor. 925 gümüş ve 18 ayar altın kaplama ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Stilnest mücevherlerine www.stilnest.com üzerinden ulaşmak mümkün.

Koleksiyonu incelemek isteyenler için: Ad Astra Koleksiyonu

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum