#inceleme - Vissmate Temizlik Ürünleri

Herkese Merhaba,


#KızKızaAdana etkinliğimizde bize destek olan ve ürünleri ile tanışma fırsatı veren Vissmate ailesinin kullandığım bir kaç ürününden bahsetmek istiyorum size. Şubat ayındaki #Blogbybuseguldaş1yaşında etkinliğinde ve  Nisan ayındaki #LerzanKaradanlı23Nisan3Yaşında etkinliğinde de yine farklı ürünlerle tanışma fırsatı yakalamıştım. Şimdi artık yorumlarımın tam zamanı.


İlk olarak yoğun kıvamlı çamaşır sularından bahsetmek istiyorum. Ciddi anlamda yapıları gerçekten yoğun. Farklı seçeneklerdeki kokuları ve bıraktığı temizlik hissi tatmin edecek seviyede. Çamaşır suyu denilince aklımıza direk rahatsız eden ve elde kaygan his bırakan yapı gelse de bu ürünler tüm bu hissiyatlardan oldukça farklı.

Juliet sayesinde evde temizliksiz geçirdiğimiz bir an bile yok. Özellikle sararmış lekelerde çok etkili bir ürün.

Direk lekenin üzerinde kullanılabildiği gibi temizleme sularına istediğiniz ölçüde karıştırarak da kullanabilirsiniz. Ben direk lekelerde kullandığım gibi yer temizliğinde ve toz alma da sularıma karıştırarak kullanıyorum.

Ayrıca temizlik bezleri ise piyasada ki diğer markalara göre daha uzun ömürlü. Temizleme gücü 1 tık daha üstün seviyede.


Yüzey temizleyici konusunda genellikle seçimlerim lavanta ya da çam kokulu olanlardan yana. Vissmate 'in bu Lavanta Rüzgarı isimli yüzey temizleyicisini de çok severek bitirdim. Hem kokusu hem de temizleme gücü şahane. Yüzeyde kendiliğinde güzel bir parlaklık da bırakıyor.


Arap sabunları konusunda da hafızamda eskilerden kazınan tek şey katı bir şekilde, kavanozlarda ya da paketlerde satılan ürünlerdi. Tabi bu yöntem hala bazı markalarda devam ediyor. Fakat, Vissmate Arap Sabununu da öyle kullanışlı hale getirmiş ki sıvılaştırıp jel formuna sokmuş. Ayrıca klasik Arap Sabunundan farklı olarak da beyaz sabun kokusu eklemiş. Bunun bir de sprey formu var, ilk fırsatta onu da denemek istiyorum.

Ben bunu da yüzey temizliğinde kullanıyorum. Kokusu ve bıraktığı pırıl pırıl görüntü çok hoşuma gidiyor. Ayrıca zemindeki tüyleri performansı toplaması da çok güzel.


Gelelim sevdiğim başka bir ürününe. Jel banyo temizleyici. Bunu ben banyodaki lavabo ve çeşme metallerini rahatlıkla temizlemek için kullandığım gibi Juliet'in metal mama ve su kaplarını temizlemek için de kullanıyorum. Herhangi bir koku ya da kalıntı bırakmıyor.

Denemek istediğim başka bir ürünü Beyaz Sabun Kokulu Yüzey Temizleyici. Özellikle makyaj fırçalarımın temizliğinde nasıl bir performans gösterecek merak ediyorum (:

Vissmate ile ilgili ayrıntılı bilgi için web sitelerini www.vissmate.com.tr yada instagram ve twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

*Ürünler Vissmate tarafından etkinlikler bağlantısı ile tarafıma gönderilmiştir.

You May Also Like

2 Yorum