#inceleme - Vpleksihome Alışverişim


Herkese Merhaba,

Uzun zamandır merak ettiğim ve boyutları bakımından hoşuma giden Vpleksihome ürünleri ile nihayet tanıştım. Anneler Günü haftasında instagram siparişleri üzerinden %15lik bir indirim kampanyaları vardı sanırım. Tam da söz, nişan yoğunluğuma denk gelmesine rağmen 2 arada 1 derede siparişimi verdim. Seçim sırasında yormuş ve çok soru sormuş olabilirim. Benimle ilgilenen kişiye tekrar ekstra teşekkürler.

Tercihimi 5 çekmeceli kulplu makyaj organizeri ve 3lü kapaklı fırçalıktan yana kullandım. Özellikle fırçalığın kapaklı olması hepsinden önemliydi benim için. Çünkü, fırça temizliği makyaj sonrası bile ayrı dertken bir de temiz olanları tozdan, kirden korumak tam bir işkence. Juli sayesinde bizde kıl, tüy derdi de var tabii (:Öncelikle kalitesi tartışılmaz. Ayrıca, kargoda zarar görmemesi için inanılmaz güzel korumalı paketlenmişti. Öyle ki ben çekmece kulplarını çok sonra bulabildim; çok cahilim (: 

Çekmeceler arasında çıkabilen ekstra bölümler var. Ve onlar sayesinde çekmecenin içini de bölebiliyorsunuz. Ben henüz randımanlı bir şekilde yerleştiremediğim için hala neyi nereye koyduğumu karıştırıyorum. Ama asıl amacım her şeyi kendi klasmanında ayırmak. Allıklar, rujlar, pudralar gibi gibi..


İsterseniz kulpları çıkarıp, yönünü çevirerek kulpsuz tarafı da kullanabilirsiniz. D şeklindeki parmak boşluğunu görüyorsunuzdur.Fırçalıkta da ara bölme var. İsterseniz 2 bölmeli, isterseniz 3 bölmeli isterseniz de bölmeyi tamamen çıkarıp, kullanabilirsiniz. Süngerleri tamamen fırçalardan bağımsız ayrı bölmeye alıp daha kullanışlı hale getirdim ben. Siz de keyfinize göre düzenleyebilirsiniz.

Aklımda almak istediğim birkaç farklı daha organizer var. İlk fırsatta onları da aradan çıkaracağım. Tek düşüncem ev düzenlemeye başladığımda yerleşimini nasıl yapabilirim karmaşası (:

Farklı modelleri incelemek ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz VpleksiHome'un Web sitesini ya da instagram hesabını inceleyebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum