#NelerBitti - 17Herkese Merhaba,

Yoğun bir yaz dönemi geçirirken yazıları geciktirmemek de fayda var, sonra altından kalkamıyorum. Bu aralar çok fazla yeni ürün açmamaya, elimdekileri bitirmeye karar verdim. Çünkü, yeni eve geçerken yarım şişe götürmek istemiyorum (: Bildiğiniz gibi ev hazırlıklarına, tadilatlarına başladık. Değişik saçma sapan bir dönemmiş onu fark ettim. Bu dönemde heyecanım yok ama sabırsızlığım var. Bakalım zaman ne gösterecek.

Gelelim başlık konuma. Haziran ve Temmuz ayında neler bitirdim birlikte inceleyelim.


Bionsen duş jelleri Gratis mağazalarında satışta bildiğiniz gibi. Bu beyaz olanı ise sırf kokusu için almıştım. İnanılmaz güzel bir beyaz sabun kokusuvari bir kokuya sahip. Tek eksisi kalıcı olmaması. Cildinizi spa etkisinde rahatlatması ise biraz fasa fiso (:

Duru'nun duş jellerini çok seviyorum. Bazen Migros'ta bazen de Gratis'te indirimde yakaladıkça stokluyorum, tavsiye ederim.

Good&Health Ozon şampuanı Lila Kutu'nun bir keşif kutusundan çıkmıştı. Tek eksisi kötü ozon kokusu. Saçlarımdaki kepeklenmeye çok iyi gelmişti. 


Moshos Garden'ın en sevdiğim 2 ürünü. 'sinin de yenilerini açtım bile. Hot cloth ilk çıktığı günden beri makyaj temizleme de favorim. Rose Tonik ise tam cildimin istediği nemlendirmeyi sağlıyor.


Capicade şampuan Şubat ayında katıldığım #Blogbybusegüldaş1yaşında etkinliğinde hediye edilmişti. Extra bir değişime neden olmaması nedeni ile fikrim notr. Yalnız saç derisine özel bakım yapan şampuanı favorim olmuştu, aklınızda olsun.

Argan vücut spreyi Madame Coco'dan almıştım ve niye stoklamadım diye pişmanlık duydum açıkcası. Aşırı rahatlatan bir kokusu var. Denk gelirse koklayın ve alın (:

Nivea invisible deney yapmasa sürekli alacağım bir ürün ama maalesef. Koruma ve etki yönünden bu seviyede olan ürüne rastlamadım. Gerçi bu formlarının eskilere göre bi tık daha geride kaldığını farkettim.

Isana deospray ise alkol ve aluminyum barındırmaması ile gönlümü fethetti. Terlemeyi durdurmuyor ben durdursun istesem de (: Kokuları saklama etkisi güzel.


Denk geldikçe aldığım 2 ürün. Scarlett A101'lerde satılıyor, fiyatı oldukça uygun. Helen Harper'ın bu çeşidi ise tek tek poşetli olduğu için tam çantaya atmalık.


Bebak, el ve vücut kremini severek bitirdim. Aşırı badem kokusu yok, boğmadan rahatlatıyor.

Bioflex aseton ise A101'den almıştım. Temizleme gücü biraz geride. Tek artısı pompası.

Creightons ise Gratis mağazalarında satılan bir marka. Saç düzleştirici ve parlaklık verici bu kremi severek bitirdim. Yalnız başka markalar denemek istediğim için bir süre almayacağım.


Pratik kullanım ürünlerim ise burada. 

StopEver'in tüm ürünleri çok güzel. Adet ağrısı haricinde idrar yollarınızı üşüttüğünüzde de bu pedler inanılmaz iş görüyor.

Purederm'in bu gözenek temizleyici pedini ise son Gratis indiriminde Blogbyserifeavci 'nin tavsiyesiyle aldım. Gerçekten başarılı.

Dermokil Kozmetik'e ait bu Jojobalı el kremini ise severek bitirdim. Çanta boy olması en önemli avantajıydı.

Esterel Kozmetik'in asansörlü siyah göz kalemini de dibine kadar kullandım resmen.

Diğerleri de klasik ıvır zıvırlar.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum