Secret Age Cosmetics - Lip Bomb Likit Mat Dolgunlaştırıcı Rujlar


Herkese Merhaba,


Tatil dönüşü ofise gelmemle birlikte ulaştığım en şahane kargolardan birisiydi Secret Age Cosmetics'ten gelen. Hem renkleri, hem mat olmaları hem de dolgunlaştırıcı etkileri nedeniyle merakım fazlaydı.

Kocaman kutu içinde şahane 4 rengini görünce gözlerim yerinden fırladı dersem abartmam bence. Normalde yoğun bir şekilde ruj kullanıcısı olamasam da tercihim likit rujlar. Son yıllarda bu sevgim hem likit hem mat bitişlilerle katlandı.

Elime ulaşan rujların renkleri sırasıyla;

01 Nudeless (ki favorim)
05 Lady
07 Unicorn
10 Sangria (özel gün favorim)


Ambalajlarında yer alan Cruelty Free logosu kalbimi fethetti tabii ki. Böylesine güzel ürünlerin bir de hayvanlar üzerinde test edilmeden bize ulaşıyor olması gönül rahatlığı ile kullanmamı sağlıyor. 


Tatilllerde ya da çantanızda taşıyabileceğiniz bu 2 rengi tek geçerim. Gündüz kullanım için Nudeless fazlasıyla uygunken, iş çıkışı ya da akşam gezmeleri için de Sangria bir o kadar biçilmiş kaftan. Sangria'nın sürümü biraz daha dikkat gerektiriyor sadece (:

Yapıları oldukça güzel. Likit olmasının yanında dolgunlaştırıcı etkisi de abartı olmayacak seviyede güzel.
Şahane bir kokuya sahip.
Dudaklarınızı kurutmuyor, kalıcılığı güzel. Sadece gün içindeki yeme-içme faaliyetlerinize bağlı olarak içlerde tazeleme ihtiyacı hissedebilirsiniz.Benim için tek eksisi rujların üzerinde numaralarının yazmaması. Ya da yazıyordu da ben mi göremedim bilemiyorum ama kendimce altlarına oje ile numaralarını yazma yöntemini buldum. Sürekli kutusu ile kullanmak imkansız çünkü.

Paraben ve SLS içermeyen bu rujları Secret Age Cosmetics adresinden ya da @secretagecosmetics 'ten inceleyip, sipariş verebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

Ürünler deneyimlemem için Secret Age Cosmetics tarafından gönderilmiştir.

You May Also Like

3 Yorum