Yaz Bitmeden, Güneş Gözlükleri Modası

Herkese Merhaba,

Kadınların moda takibinde radarlarına takılan önemli aksesuarlardan biri güneş gözlükleri. Sadece yaz mevsiminde değil tüm mevsimler boyunca kullanılması şart olan bu aksesuar için de zevkiniz en önemli ayrıntı. Peki, yaz bitmeden bu sezona ait son güneş gözlüklerinizi alma telaşında mısınız siz de benim gibi? Öyleyse hazırladığım yazım tam da sizler için. Hem kendimi hem de sizleri düşünerek seçtiğim güneş gözlüklerine hep beraber göz gezdirelim ne dersiniz (; 

Atasun Optik bildiğiniz gibi bünyesinde birçok farklı tanınmış marka barındırmakla birlikte, optik sektörünün de önde gelen isimlerinden. Ve evet tüm bu birbirinden şahane markalar arasından ben öncelikle kadın Ray Ban güneş gözlüklerinde seçimler yaptığımı belirtmek isterim. Aradığım ve istediğim modelleri internet sitesinde araştırdıktan sonra almak tek düşüncem şu an için. Yıllardır kullandığım markalardan biri olan Ray Ban’ı yenilikçi modelleri ve kalitesi bakımından hep ilk sırada tutmuşumdur. İnternet sitesinden güneş gözlüğü mü alınırmış demeyin, büyük kolaylık (; Ayrıca fiyatları ve modellerin çeşitliliğini görünce sizde bana hak vereceksiniz.

Lafı daha fazla uzatıp sizi sıkmak istemiyorum ve hemen seçtiğim modelleri gösteriyorum size. Bakalım neler seçtim?

Klasik severler için yine altın bir yıldı. Siyah cam siyah çerçeve uyumu yanında, kemik çerçeve ve siyah cam bu yılın da yıldızıydı. Her kıyafete ve aksesuara uyan, çantamızdan eksik etmediğimiz olmazsa olmazımızdı resmen.

Ayrıca yine klasik ile birleşip, yepyeni bir forma bürünen modellerde ise ince kenarlık ve metal uyumunu gördük. Bu yıl yeniden moda olan Gold ve Rose Gold çerçeve detaylarını ise güneş gözlüklerinde de bolca gördük. Yaz güneşi ile bütünleşen bronz tenimizle en güzel aksesuar kesinlikle Gold detaylı bir güneş gözlüğü. Korunurken şık olmak her zaman elimizde (;2017 yılının önemli diğer bir güneş gözlüğü modası da tabii ki renkli camlardı. Tek renkli olabildiği gibi renk geçişli camlara sahip güneş gözlükleri de oldukça popülerdi 2017 yazında.Yazımı sonlandırırken umarım size ufak da olsa fikirler verebilmişimdir. 2017 yazı bitmek üzere, acele edin. İşte, hepsi birbirinden kaliteli ve farklı modellerle aynı kıyafetler ile yeni tarzlar yaratmak bu kadar kolay.  

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

4 Yorum