Colleen Makeup - Nude Far Paleti ve Aydınlatıcı


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda Colleen Makeup Türkiye ekibinden böylesine güzel ürünlerin olduğu bir paket almıştım hatırlarsanız. Yeni bir marka olmadığını duyunca hemen aklıma üniversiteye ilk başladığım yıllarda aldığım ürünler geldi ve evet markası tam da tahmin ettiğim gibi Colleen çıktı.

Öncelikle aydınlatıcılar ile başlamak istiyorum. Benim de en sevdiğim makyaj malzemelerinden birisi aydınlatıcı. Kullanmadığım dönemlerde belli ki berbat bir makyaj yapıyormuşum. Şimdi de şahane makyaj yaptığım söylenemez ama okuduklarım, izlediklerim ve takip ettiğim hesaplar sayesinde geliştirmeye devam ediyorum kendimi.Bendeki aydınlatıcılar 4 renk gördüğünüz gibi. Alttan swatchlara göre sıralamam gerekirse;

- Krem
- Bronz
- Beyaz
- Pembe

Yapılarını çok sevdim. Aşırı tozutmuyorlar sadece uygulamadan önce mutlaka cildiniz iyice nemlenmiş olsun. Tabii benim gibi kuru bir cilde sahipseniz. Sim sim durmayan, homojen dağılan bir yapıya sahip bu aydınlatıcıların beğendiğim bir diğer yanı da bebek pudrası gibi kokmaları.
Nude far paletinde ise 12 renk bulunuyor. Sedefli renklerin yanında mat renkler de var ki bence bir paleti kullanışlı yapan en önemli unsur. 

Swatchların bazsız olduğunu hatırlatmak isterim. Baz kullanıldığında renklerin daha da güzel yansıyacağından eminim.

Ayrıca benim favorim ise tabii ki bronz renkli far oldu. bu yılın moda renklerinden biri kesinlikle.

Daha önce bu marka ile tanışmış olup da ürün fikri vermek isteyen varsa dinlerim sizi.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*Ürünler Colleen Makeup ekibi tarafından deneyimlemem için gönderilmiştir.

You May Also Like

5 Yorum