E-Cosmo Açıldı (:


Herkese Merhaba,

İnternetten alışveriş yapmayı artık oldukça fazla alıştık bence. Kıyafetti, kozmetikti falandı filandı derken artık çoğu kişisel bakım ürünü için de internetten alışverişi sıklıkla kullanıyoruz. Bu tamamen mağazada geçirmemiz gereken vakti bulamamamızdan kaynaklanıyor. Oturduğumuz yerden düzenli olarak kullandığımız marka ya da ürünlerin siparişini verirken, bazen de merak ettiğimiz ve anlık kampanyalar ile beynimizi çelen fırsatları kaçırmıyoruz (:

Kişisel bakımında en önemli parçalarından biri ağız ve diş sağlığımız. Tam da bugünlerde dişimle ilgili ufak bir problem yaşarken Oral-B ağız bakım suyunu ve Ipana beyazlık hızlandırıcı diş macununu özellikle denemek istiyorum.

Ağız sağlığı ve bakımında bakım suları ve gargaraları severek tüketiyorum aslında. Tek sorunum bazılarının tadının aşırı naneli ya da aşırı kötü olması kullandığım markayı değiştirmeme sebep. Ağız bakım suyu haricinde çantamda da sürekli acil durum spreylerini taşıyorum. Ağız kokusunu gidermek ya da dişlerinizi fırçalayamadığımız durumlarda en büyük kurtarıcı.


Gelelim denemek istediğim bir diğer ürüne. O da saçlarımın hatta saç derimin en büyük problemi olan kepek sorunu. Bunu gidermek için yıllardır pek çok yol denedim. Öğrendiğim tek şey ise aynı ürünü sürekli kullanmamak. O yüzden çok sevdiğim şampuan ya da saç ürünlerini mutlaka dönüşümlü kullanıyorum. Yenilere genel anlamda çok yer veremesem de problemime yönelik olanları tercih etmeye özen gösteriyorum.

Head'n Shoulders'ın doğrudan kepeğe karşı etkili bu şampuanını özellikle çok merak ettim. Selenyum Sulfit içeren bu ürünü merakla deneyeceğim. Etkilerini de tabii ki sizlerle paylaşacağım.

Sizinde benim gibi sorunlarınız varsa mutlaka E-Cosmo 'ya bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyorum. Bu ürünlere genel anlamda çoğu yerde rastlamadım çünkü. Ve fiyatları da oldukça güzel. Bir çok farklı markaya aynı siteden ulaşabilirsiniz.

100 TL üzeri ücretsiz kargo.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*Ürünler denemem için E-Cosmo ekibi tarafından gönderilmiştir.

You May Also Like

3 Yorum

  1. Yeni bir şey daha öğrenmiş oldum ;)
    Blogunu takibe aldım. Banada beklerim
    Sevgiler

    YanıtlaSil
  2. Ben de seviyorum online alisverisi çok rahat oluyor 😊

    YanıtlaSil