Uber Cosmetics Ürünleri Hakkında


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz hafta Uber Cosmetics'ten şahane bir paket aldım. Gelen ürünleri göstermeden önce Uber Cosmetics kimdir, nedir kısaca bahsedeyim.

Saç, cilt bakımı ve makyaj ürünlerini bünyesinde barındıran Uber Kozmetik 2009 yılında İstanbul'da kurulmuş olup 2010 yılı başında üretim tesisini Konya'ya taşıyarak hem üretim alanını genişletip hem de üretimde çeşitliliğe giderek tüketicinin tercihlerine hitap etmeye devam etmiştir. dünyanın birçok ülkesine satış yaptığı gibi ülkemizde de farklı firmalar için fason üretim yapmaktadır. Aynı zamanda üretimleri Suriye ve Mısır'da ki fabrikalarında da sürmektedir.

Gelelim bana gelen ürünleri detaylı incelemeye, kullandıktan sonra tabi ki yazılarım gelecek. Ama en merak ettiğim el ayak peelingi.El ayak peelingi gördüğünüz gibi içeriği tanecikli ve yağlı. Merakla deneyeceğim.


Bu mini boy el kremlerinin ise sevimliliklerine vuruldum. Çileklisi ekstra mutlu etti beni. Tam çantaya atmalık boylar. Diğeri ise Argan ve Zeytinyağlı. Kış geliyorken en ihtiyacımız olan ürünler.


Dudak kremini denemeye başladım bile. Yapısı incecik ve anında yumuşatıyor. seveceğim gibi şimdiden. Ağızda herhangi bir aromatik tat da bırakmıyor ayrıca.
 

Ürünlerin hepsini keyifle deneyeceğim. Daha önce bu markayı denediniz mi ya da tavsiye etmek istediğiniz ürünleri var ise yorumlarınızı beklyiorum.

Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*Ürünler deneyimlemem için Uber Cosmetics ekibi tarafından gönderilmiştir.

You May Also Like

3 Yorum

  1. çok güzel ürünlere benziyor güle güle kullan yorumlarını bekliyorum :)

    YanıtlaSil
  2. ilk defa duydum ama o el ve ayak peelingi çok ilgimi çekti güle güle kullan..

    YanıtlaSil
  3. uber ürünlerini hiç denemedim.el kremi delisi olarak çilekli el kremi tam benlikmiş :) iyi günlerde kullan cnm

    YanıtlaSil