Yves Rocher - Saç Bakım Ürünleri Kampanyaları


Herkese Merhaba,

Güzel bir hafta sonu geçirmenizi temenni ediyorum her şeyden önce. Gelelim hızlıca başlık konuma.

Uzun zamandır Yves Rocher ürünleri ile ilgili araştırma ve takip yapmıyordum. Bu yıl doğum günü alışverişimi yapmaya gittiğimde de sistem üyeliğimi görmeyince sinirlenip, hiçbir şey almadan çıkmıştım. Telefona mesaj gelmesine rağmen mağazada üyeliğinize dair bilgi bulamadık demeleri sinirimi fazlasıyla bozmuştu. O gün bugündür de uzak durdum mağazalarından.

Neyse bu arada tabii ki Yves Rocher oldukça fazla ürün çıkardı, çıkarmış (: Ben alışveriş yapmasam da sizlerle yeni saç bakım ürünlerini ve 5-24 Eylül arasını kapsayan kampanyalarından bahsetmek istiyorum.
Öncelikle parlaklık veren saç spreyi ilgimi çekti. Formülündeki Organik Sefa Çiçeğinin yumuşatıcı ve parlaklık verici etkisiyle, saç telinin yüzeyini düzleştirerek saçlarınızın ışığının yansımasını vaat eden bir ürün. Çift fazlı formülü ise oldukça fark yaratıyor bana göre. Genelde bu tip ürünleri saç açıcı spreylerde denemiştim. Bu sprey kuru veya nemli saçlara uygulandığında saçların % 20 daha parlak ve canlı bir görünüm kazandırmayı hedefliyor. Şu an kampanyalı fiyatı; 22.90 TL


Bir başka ilgimi çeken ürün ise köpürmeyen krem şampuan. Deneyen olursa yorumlarınızı merakla bekliyorum bende. Amerikada başlayan “no poo” (şampuansız saç yıkama) akımına Yves Rocher'de bu yeni ürünü ile katkı yapacak gibi görünüyor. Kampanyalı fiyatı; 19.90 TL


Felsefesi ile kalbimi vuran yepyeni ürünlerden 1 diğeri de doğada %100 çözünen içeriğe sahip parlaklık verici şampuan. Logosu bile çok şirin değil mi (; Fiyatı kampanyalı ve 19.90 TL.


Son ürün ise boyalı saçların en büyük sorunu ve korkusu olan renk koruyucu özelliğinde. Bu jel krem yapıdaki ürün, saçlarınıza bakım yaparken aynı zamanda renginin de korunmasına yardımcı olmayı vaat ediyor. Fiyatı; 22.90 TL.

Aralarında merak ettiklerim çok fazla ama dediğim gibi ne zaman Yves Rocher'den alışveriş yaparım belirsiz. Bu kampanya daha önce de dediğim gibi 24 Eylül'e kadar devam edecek. Kış bakımı için bulunmaz bir fırsat aslında. Ayrıca, Yves Rocher Facebook sayfası çok yakında online chat uygulamasına geçiş yaparak, anlık cevaplar verebilecek.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum