#inceleme - Sleek * Life's a Peach Allık


Herkese Merhaba,

Uzun zaman sonra bir ürün incelemesi ile sizlerleyim. Gratis'e geldiği günden beri göz bebeğimiz olan Sleek markasının, oldukça farklı renkli bir allığını anlatacağım dilim döndüğünce.Sleek markasına ait tekli allıklardan Life's a Peach, numarası ise 922. Allık tam bir turuncu, yalnız parlak değil mat turunculardan. Fotoğraflarda bir türlü istediğim turunculuğu yakalayamamış olsam da sonlarda az çok fikir verecek bir poz çıktı gibi. 

Beyaz tenliler için çok güzel bir alternatif renk bence, matlığından ve renk açıklığından dolayı koyu tenliler de yetersiz kalacaktır bana göre.

Ben bu allığa tesadüfen tekli indirimde denk gelmiştim ve 15 TL civarı bir rakama almıştım. İyi ki de almışım, çok sevdim.

Kalıcılığı az olan bir allık, rengi mat olduğu için sabitlenme problemi var. Ama allıklarınız içinde renk alternatifine ihtiyaç duyarsanız kesinlikle denemelisiniz. Sleek ayrıca #crueltyfree markalardan, bu bile alım sebebi.

Ayrıca Mac Peaches ile yapılan karşılaştırmalarda renklerin benzerliği dikkat çekiyor. Ama Mac'lerin pigment kalitesi tartışmaya bile kapalı bir konu (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum

  1. Bu markanın ürünlerini hiç kullanmadım. Renk çok güzel, beyaz tenli biri olarak benimde hoşuma gider .

    YanıtlaSil