Kişiye Özel Hediye Sevenler İçin; Bumudur Budur (;


Herkese Merhaba,

Uzun zaman sonra yeni yazı girebildiğim için resmen şükrediyorum. Geçirdiğim bol heyecanlı, fazlasıyla stresli düğün dönemi için ayrı postlarım gelecek tabii ki ama o arada ben bekleyen, gecikmiş yazılarıma dönmek istedim. 

29 Ekim'de katıldığımız Sevgili Lerzancığımın etkinliğinde sponsor olan firmalardan Bumudur Budur'dan bahsetmek istiyorum yazımda. Tam da yeni yıl yaklaşırken eminim bir çoğunuzun hediye arayışına alternatif olacaktır. 

Klasik hediyelerden sıkılmış ya da vereceğiniz kişiye göre özelleştirilmiş hediyeleri seviyorsanız bu site tam da size göre. Bizler etkinlik için kupa ve defter tasarımı yaptırdık. Ben kupayı makyaj fırçalarım için kullanmayı planladığımdan tasarımını da ona göre ayarladım.Defter ile de aynı tasarımı kullandım, resmen takım oldular (: Defteri de özellikle blog yazılarım için kullanmak istiyorum. Çünkü, bir çok ürünü kullanırken not alıyorum. Araştırdığım ve öğrendiğim bilgileri ekliyorum. İşime inanılmaz yarayacak.

Siz de siteyi incelemek isterseniz; Bumudurbudur.com adresine bakabilirsiniz. Bize verdikleri destek için de tekrar teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum