Capicade Buluşması ve Mini #bikahvebiblog Etkinliği


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz hafta sonu Capicade firması ile güzel bir buluşma yaptık. Şerife ve Eda ile sık sık görüşüyoruz zaten. Gülşen Hanım ile de ara ara görüşüp, paylaşımlarda bulunsak da bu sefer aramızda firma yetkililerinden İbrahim Bey'de olunca daha detaylı, daha kapsamlı bir görüşme yapmış olduk. Ayrıca Adana'da bulunan ve sonunda fırsat yakalayabildiğimiz blogger arkadaşımız Deniz ile de tanışmış olduk.


Capicade; dermokozmetik markası yani eczanelerde ve hekim tavsiye ile erişebileceğimiz ürünlere sahip bir marka. Bizler sadece saç ürünleri varmış gibi bilsek de aslında ürün gamlarının oldukça geniş ve genişlemeye de devam ettiğini o günde öğrenmiş olduk. Bakalım neler vardı, neler geliyor, neler gelecek ?Daha önce testerını deneyip çok beğendiğim saçlar için BB Cream sonunda büyük ve ambalajıyla piyasaya geliyor. Elimdeki testerları rahatlıkla kullanıp bitirebilirim artık. Daha önce denemediyseniz şiddetle önermek istediğim bir ürün bu. Saçlarınıza ister ıslak ister kuru iken kullanabiliyorsunuz. Şekillendirici özelliği yanında parlaklık vermesi ve sağlıklı bir görüntüye kavuşturması en sevdiğim yanı. Ayrıca hiç bir şekilde saçlarınızı ağırlaştırmıyor tam tersine onu sürdüğünüzü unutuyorsunuz bile. Beklediğimiz diğer bir yeni ürün ise Leke Giderici Krem'di ki leke ile ilgili sorunu olmayan yoktur sanırım. Ya da şimdilik leke probleminiz olmasa bile ilerleyen dönemlerde bu sorunlarla karşılaşmamak adına önleyici bir yöntem olacaktır. Ülkemizde sadece Capicade'in kullandığı Hentowhite AF etken maddesi ile gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabilen bir krem yapısında. 


Favorim ilk kullanımdan itibaren Saç Derisi Bakım Şampuanı. İçeriğindeki Ardıç katranı saç derisine ilk kullanımda etki ederek, problemi çözüyor. Düzenli olarak banyomda bulundurduğum bir şampuandı zaten, o günde etkilerini tekrar detaylı dinleyerek kullanımını da pekiştirmiş olduk. Egzama ya da sorunlu saç deriniz varsa mutlaka denemelisiniz. Eczanelerinize mutlaka sorun.


Saç analizi yapılmadan tabii ki böylesine güzel bir buluşma bitirilemezdi bence. Gülşen Hanım sağ olsun tek tek ilgilendi bizimle yine büyük bir sabırla. Analiz sonucu çıkan sorunlarımıza yönelik kullanmamız gereken ürünleri de listeleyince bizden mutlusu olmadı. Ürün kullanımları sonrasında tekrar analizlerimiz yapılacak ve ne kadar işe yaradığını birlikte görmüş olacağız. 


Tüm misafirperverliği için Starbucks Park Adana mağazası çalışanlarına da ekstra teşekkür etmek istiyorum. Adana'nın en sakin noktası olarak belirlediğimiz bu yer fazlasıyla iyi geldi bize o gün. Mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Bize destek veren Gülşen Hanım ve İbrahim Bey'e buradan da teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Hafta sonu olmasına rağmen bize vakitlerini ayırdılar büyük bir özenle ve hediyeleri ile birlikte.

Ayrıca bizi kırmayıp destek olan Cosmed ve Herbaderm ailesine de teşekkür etmek istiyorum. Mini buluşmamıza dev katkıları yadsınamaz.


Adana'da olup da tanışmak istediğimiz çok fazla blogger var aslında. Ara ara bize yazsalar da biz ancak fırsat yaratabiliyoruz. Bu günde de gelmesi gereken 2 arkadaşımız kendi özel sebepleri dolayısı ile katılamadılar. Ama biz bu farklı konseptteki buluşma sayılarını artırmak istiyoruz artık, takipte olun bence (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

7 Yorum

 1. Harika bi yazi olmuş cnm muhteşemdi her şey , güzel bi gündü .Capicade ailesine sonsuz teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 2. Analiz kısmı çok iyi olmuş; ürünleri kullandıktan sonra yararlarını kanıtlarıyla görmek harika oluyor. Capicade BB'yi daha önce kullanmıştım ama benim saçlarımı ağırlaştırmıştı. Elimde bir kaç şampuanı var, ben de deneyeceğim bakalım. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim saçlarım çok kuru olduğu için belki de ağırlaştırmadı. Şampuan yorumlarını da keyifle bekliyorum canım (:

   Sil