#inceleme - Niss Hygienic Temizlik Ürünleri


Herkese Merhaba,

Yeni yılın ilk yazısına temizlik markası denk geldi, hayır olsun inşallah (: Malum evlilikten sonra 2. mesleğim ev işleri oldu -ki bunların arasında da en takıntılı olduğum konu temizlik ve düzen. Erkeklerle yaşamak ciddi anlamda emek gerektiren bir iş yiaa (: Neyse gelelim başlık konumuza; Niss Hygienic markasını daha önce duymamıştım. Lerzan'ın 29 Ekim'de yaptığı #LerzanKaradanli29Ekim3Yasinda etkinliğinde hem ürünlerle hem de firma yetkilisi ile tanışma şansımız oldu.


Ben tam ev yerleştirme zamanındayken acil ihtiyaç duyduklarımı o anda denedim. Bize hediye edilen bu 4lü set;
- Duşakabin, banyo, wc temizleyici
- Aspiratör, fırın, ocak temizleyici
- Temizlik sirkesi
- Jel bulaşık deterjanından oluşuyordu.

Bu setten bugüne kadar 2sini kullanıp, yorumlama yetkisine erişebildim. Jel bulaşık deterjanını ilk fırsatta deneyeceğim. Temizlik sirkesi de biraz buram buram sirke koktu bana (:Bu ürünü kullandığım gün, instagram hikayemde de paylaşmıştım. Hatta firma bir çok etkinlikte bu deneyimimden bahsedince hoşuma gitti. Tezgahtaki pas lekesini şahane bir şekilde temizledi gördüğünüz gibi. Şimdilerde ise lavabolarda kullanıyorum. Başarılı bir ürün.


Ve evet çok sevdiğim ve artık yarıladığım diğer ürün de bu, aspiratör fırın ve ocak temizleyici. Yemek ve özellikle yağ lekelerinde çok etkili. Bir-iki fıslatıp birkaç saniye beklemeniz yeterli geliyor. Sonrasında hiç ovalamaya bile gerek duymadan direk silebiliyorsunuz. Bu da benden sınıfı geçen bir ürün oldu.


Özetle bu 2 ürün oldukça başarılı. Diğerleri konusunda fikirlerim oluştukça paylaşacağım. Bu marka ile tanışmamızı sağlayan Lerzan'a ve bize destek olan Niss Hygienic firmasına tekrar teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;You May Also Like

1 Yorum