Koleston’un yepyeni renk pigmentli saç kremi Color Concealer ile #İlkBeyazlaraVeda edin!

Saçlarınızda ilk beyazlarınız mı çıktı? Sakın endişelenmeyin. Tüm dünyada kadınların tercihi Koleston, geliştirdiği benzersiz “Color Concealer” renk pigmentli saç kremi sayesinde ilk çıkan beyazlarınıza veda etmenizi sağlıyor. Saçınıza zarar vermeyen Koleston Color Concealer, ilk çıkan beyaz saçları her kullanımda kademeli olarak kapatıyor. Koleston uzmanlarının deneyimi ile üretilen Color Concealer, kullanılan Wella profesyonel teknolojisi sayesinde beyazları kapatırken saçı nemlendirerek yoğun parlaklık sağlıyor.

Koleston Color Concealer, ilk çıkan beyaz saçlarını henüz yeni fark etmeye başlayan kadınlara saç yıkama rutini içerisinde çok kolay ve özel bir çözüm sunuyor. Her şampuanlamadan sonra, 5 dakika saç kremi olarak kullanılan Color Concealer, formülündeki hafif renk pigmentleri sayesinde beş kullanımdan sonra kademeli olarak beyazları kapatıyor. İçerisinde bulunan doğal argan, hindistan cevizi ve macadamia yağı ile zenginleştirilmiş saç kremi, her kullanımda saçınıza özel bakım yaparak yumuşacık ve parlak bir görünüm sağlıyor. Günlük kullanıma uygun olduğu gibi; normal saç kremi yerine de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Koleston Color Concealer kiraz, kestane, çikolata ve karamel olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunuyor. Color Concealer’ın içerisindeki hafif renk pigmentleri sayesinde, doğal saç rengini etkilemeden sadece ilk beyazlarınızı kademeli olarak kapatıyor. Eldivensiz uygulama, tende boya izi bırakmama özelliği ile ilk çıkan beyazlarıyla vedalaşmak ve besleyici bakım isteyen kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Koleston’un benzersiz teknolojisi ile kadınların vazgeçilmezi olacak Color Concealer saç kreminin tavsiye edilen satış fiyatı: 19.90 TL

You May Also Like

2 Yorum

  1. reklamlarıda izlesek aynısı olurdu. keşke kullanıpta tecrübelerinizi paylaşsaydınız

    YanıtlaSil
  2. Sadece yeni çıkan beyazlarda mı kapatıcı özelliği var? Yoksa benim gibi bembeyaz ve 10 günde çıkan beyazlara da bir kapatma özelliği var mi?

    YanıtlaSil