#inceleme - Epilla Sir Ağda


Herkese Merhaba,

Epilasyon hepimizin derdi kesinlikle. Acısı ayrı dert, ona ayırmamız gereken vakit ayrı dert bana göre. Günümüzde bir çok teknolojik yöntemle bu konuya çözümler bulunuyor olunsa da çoğumuz klasik ve en az vakit kaybı gerektirecek ürünleri tercih ediyor. Herhangi bir epilasyon merkezinde ya da kuaförde bu işi yaptırmaktansa evde halletme tarafında olan kısımdayım ben.

Gelelim başlık konuma hızlıca, sizi çok fazla sıkmak istemiyorum çünkü. Epilla markasına ait bu set kuaförlerde de görebileceğiniz kapsama sahip bir set. Setin içerisinde hem kartuş ağda hem de konserve ağda yer alıyor. Kutu ağdalarla kullanmanız gereken spatulalar da yine kutu içerisinde mevcut.
Konserve ağdalar pudralı olduğu için hassas ciltler bile rahatlıkla kullanabilir. Benim cildim açık renkli ve hassas olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamadım. Yüz gibi hassas ve küçük noktalar da kullanmanız gereken ağda bu.Ağda için en büyük yardımcılar ağda temizleme yağı ve bezi de yine kutunun içinden çıkan ürünler. Dediğim gibi kuaförde ne varsa aynısı bu kutunun içinde. Tek eksik belki de bu işi yapacak yetenek. Bende yok şahsen (: Yağın yapısı oldukça güzel, temizleme etkisi de başarılı.


 

Kartuş ve kutu ağdaları ısıtmak için kullanacağımız makine renginden dolayı çok sevimli (: Ayrıca termostatlı olması artısı. Dolayısı ile ağdanın yakma gibi bir riski de kalmıyor ısısı sürekli yükselmediği için.
Çalışmaya başladığında ışığı yanıyor gördüğünüz gibi. ama tek sorun hazır olduğunda ışık sönmüyor ya da ben bekleyemedim bilemedim.Sizlere bir de ufak bir alanda yaptığım uygulamayı göstermek istiyorum. Kötü görüntü için özür dilerim şimdiden ama bu setin etkisini de göstermeden anlatmak istemedim açıkçası.


Kartuş ağda ile alınmış yerin farkını görebiliyorsunuz umarım. Acısı gerçekten yok denecek kadar az. Herhangi bir kızarma ya da tahriş sorunum olmadı.

Lazerden benim gibi korkuyorsanız tavsiye edebileceğim bir set. Fiyatı da aslında oldukça iyi. Komple set 275 TL. içindeki kartuş ve kutu ağda sayısını düşünürsek oldukça bereketli bir ürün.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

4 Yorum

  1. harikaymış güle güle kullan canım :)

    YanıtlaSil
  2. Yalnız cidden baya etkiliymiş. Makinesi olmayanlar iyi sonuç vermedi bende; böyle bir set denemek lazım sanırım. Güle güle kullan, sevgiler :)

    YanıtlaSil