#inceleme - R.O.C.S Sensitive Onarıcı ve Beyazlatıcı Diş Macunu


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda R.O.C.S Türkiye ekibinden güzel bir mesajla, şık bir kargo aldım. Kargonun içeriği diş macunu ve fırçası idi.


R.O.C.S, uzun zamandır takip ettiğim bir ağız bakım markası. Özellikle diş macunu çeşitliliği oldukça dolu dolu olan markalardan. Bu vesile ile de hem marka hem de ürünleri ile tanışarak deneyimleme fırsatım oldu.Sensitive Onarıcı ve Beyazlatıcı Diş Macunu hassas dişler için özel olarak üretilmiş bir diş macunu. Kalsiyum Hidroksiapetit içeriği ile hassasiyete yol açan hasarlı diş minesini onarıp, yoğun mineral içeriği ile diş minesinin güçlenmesine yardımcı olmayı vaat ediyor. Diş minesini aşındırmadığı için günlük kullanıma uygun. Ayrıca Florür, Sodyum Lauril Sülfat ve aşındırıcı peroksitler içermiyor. Bu da yine artı bir özellik.İçeriğindeki özel mikro-partiküller ile dişlerin 1,5 tona kadar beyazlamasına yardımcı oluyor. Zaten bu özel içerikleri diş macununun tat ve kokusundan da algılayabiliyorsunuz. Bana sanki Melisa'lı bir hava verdi. Sonra baktım ki Limon ekstresi varmış. Ciddi anlamda diş minesinin renk tonunun beyazlamasında ve sağlıklı görünmesinde etkili.


Ayrıca bu diş macununda şöyle bir uyarı gördüm. diğer macunlarda var mıydı hiç dikkatimi çekmedi bugüne kadar (: " Daha yüksek etki için ağzınızı çalkalamayın! "

R.O.C.S'a ait diğer çeşitleri de denemek istediğimden bu ürünü yedekli kullanmak istiyorum. Denk geldikçe alacağım diş macunlarından biri oldu. Rossmann mağazalarında R.O.C.S ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum

  1. Ben suyla çalkalamanın aslında içeriği temiz olan macunlar için gerekmediğini okumuştum çok yıllar önce, ama bizimki alışkanlık sanırım :) Yalnız diş fırçası da çok tatlıymış ve ikili olarak dikkatimi çektiler! Rastladığımda deneyeceğim. Güle güle kullan Aslı'cım!

    YanıtlaSil
  2. Çalkalamadan öyle macunlu mu bırakıyorsunuz? Çok ilginç :) Macun kalıntıları ağzınızı rahatsız etmiyor mu? Ayrıca markanın hayvanlar üzerinde test yapıp yapmadığı hakkında bilginiz var mı? Şimdiden teşekkürler :)

    YanıtlaSil