#Etkinlik - LR Bahar Partisi


Herkese Merhaba,

Uzun zaman sonra yeni bir etkinlik yazısı ile sizlerleyim. Bu yıl Adana'da güzel etkinlikler gerçekleşiyor bloglar ve markalar adına. Bunlardan birisi de Zeliha İznebioğlu liderliğinde düzenlenen LR markasına ait Bahar Partisi oldu.

Daha önce LR markası ile tanışmayanlar için şahane bir fırsattı kesinlikle. Ben hem daha önce Zeliha Hnm ile tanıştığım hem de markanın bir çok ürününü denediğim için anın tadını çıkarmak en büyük keyfim oldu. Hazır bulmuşken de yeni katalogları ve güncellenen ürünleri de yakından inceleme fırsatı elde ettim.


Zeliha Hanım, güzel bir sunumla başlayarak günün açılışını yaptı. Markadan ve bu işe girişinden bahsederek bence orada bulunan bir çok kişiye de ilham oldu. Gözüme kestirdiğim ürün detaylarına geçmeden önce şu güzelliklerden de bahsetmek istiyorum. Hem o nefis pasta, hem de sevimli kurabiye Sevgili @bukurabikleriyemelisin Melis'ciğimin el emekleri. Lezzetleri ise muhteşemdi. Merak edenler için siparis alıyor (:

Bu arada yukardaki parfümün kokusuna da bayıldım. Aklıma yazdıklarımdan.


Bu uyku maskesi en merak ettiğim üründü. Gece yatmadan önce yüzünüze sürüp, yatıyorsunuz. Ve o sabaha kadar çalışarak cildinizi iyileştirme görevini yapıyor. Kokusu inanılmaz güzeldi, bir de o mini mini ambalajına bayıldım.


Acil durum spreyi ise bence LR'ın en meşhur ve özel ürünlerinden biri. Yanıklardan yaralara, böcek ısırıklarından güneş hassasiyetine karşı bir çok problem için kullanılabiliyor. Daha önce bende denemedim bu ürünü ilk fırsatta denemek istiyorum.Nisan ayı boyunca set halinde satılan bu ürünler ise indirimde. Bu setten bir de Propolisli Kremi etkinlik sırasında el ve tırnak kenarlarımdaki etlerde denedim. Yumuşacık yaptı ve mis gibi kokuya sahip.


Bu oje etkinlik sırasında hediye edilen ürünlerden biriydi. Ve hemen orada denemek istedim. şişedeki ile aynı renk gördüğünüz gibi. Kuruması da cidden hızlı. 2 katta kapanıyor.


Bahar Partisi olur da pasta börek, kısır olmaz mı ? Bu elimde ki güzel tabak da LR Adana'nın diğer ekip üyelerinden; @LrYuksekdag , @lr_melisakdgck , @lradana_arzu , @lr_sibel_karapinar , @aktanmeral33 , @missaloevera01 . Hepsi nefisti, ellerinize sağlık Hanımlar tekrar (:


Etkinliğe tabi ki Canımcım Şerife'ciğimle katıldım. Haftalardır o kadar yoğun ve yorgunuz ki ikimize de tam bir nefes gibi geldi bu etkinlik. 

 

Benimle eve gelenler ise bu güzel hediyeler oldu. LR'ın rollonu da oldukça meşhur ürünlerinden. Şu an kullandığım eski versiyonu. Bunu da severek kullanacağım. Emeği geçen herkese çok tşkler bu gün için.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum