SLEEPY NATURAL Kadın Pedi


Sleepy, bebek bezinden sonra hijyenik kadın pedine de damgasını vurmaya hazır


Doğal bambu lifleri sayesinde hızlı emiciliğe sahip Sleepy Natural, yenilikçi özellikleriyle kadınlara aradıkları konforu sunuyor

Sleepy’de ilk kez emici bölgede kullanılan doğal bambu lifleri; sıvıyı hızla alt tabakaya aktararak kuruluk sağlıyor. Sleepy’nin bebek bezinde de kullandığı saf suyla dokuma teknolojisi, ipeksi bir dokunuş sağlamak için Sleepy Natural hijyenik kadın pedinin kanat bölgesinde kullanıldı.
Temizlik ve tazelik hissini arttırmak için Sleepy Natural hijyenik kadın pedinin iç yüzeyinde renklendiricili desen kullanılmadı. Bileşiminde kullanılan malzemeler sayesinde; tüketicilerin çokça şikayet ettiği ses yapma sorununun da önüne geçildi. Üstelik Sleepy Natural, kokuyu absorbe eden bir içeriğe de sahip.

Normal, uzun, gece çeşitleri raflarda yerini almaya başlayan Sleepy Natural hijyenik kadın pedi, ciddi bir iletişim yatırımıyla hedef kitlesine tanıtılıyor. Başta TV ve internet olmak üzere faklı mecralarda sürdürülen kampanyayla birlikte satış noktalarındaki uygulamalarla da ürünün yenilikçi özellikleri anlatılıyor.

SLEEPY NATURAL ile ilgili detaylı bilgiye http://sleepy.com.tr/ web sitesinden ulaşabilir, https://market.sleepy.com.tr/ web sitesinden lansmana özel avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

You May Also Like

2 Yorum