#inceleme - Revox Boyalı Saçlar Için Renk Koruyucu Özel Bakım Şampuanı


Herkese Merhaba,

Severek kullandığım bir markadan bahsetmek istiyorum bugün. Evlilik öncesi ve sonrası uzun bir dönem saçlarımı boyamadım az çok takip edenler bilir. Düğün öncesi saçlarım konusunda riske girmeyi hiç düşünmedim bazılarının aksine. Hal böyle olunca da boyalı saçlar için özel içeriklendirilen ürünlerimi o dönemlerde özellikle kullanmadım. Çünkü, etkilerini göremeyecektim ya da illaki yanıltacaktı beni.

Yaklaşık 2-3 ay önce de saçlarımı son yıllarda kullandığım renklerin aksine Bakıra döndürünce aktif bir koruyucu şart oldu.

Hemen elimdekileri önüme alıp, gözüm kapalı Revox'a güvendim. Renk Koruyucu Özel Bakım Şampuanı boyalı saçlar için özel olarak üretilmiş bir ürün. Hem içeriği hem de etkileri gözle görülebilir ölçüde vaatlerini yerine getiriyor.


- İçeriğindeki renk koruyucu özler saçın boyadan uzaklaşmasını ve parlaklığını yitirmesini engelliyor.

- Sadece boyalı saçlarda değil kimyasal olarak işlem görmüş saçlarda aynı şekilde dipten uca sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Yani Brezilya fönü bile yaptırdıysanız rahatlıkla deneyebilirsiniz.

- Saçlarınızın kimyasal işlemlerden sonra oluşan kırılma ve yıpranmalarını onararak, güçlü, nemlenmiş ve canlı saçlara dönüştürüyor.

-  Yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor.

- SLES ve Paraben içermiyor.Revox'un diğer şampuanlarına göre bunun yapısı birazcık daha farklı. İçeriğinde tanecikli yapılar da olduğu için kullanmadan önce çalkalamanız gerekiyor. Kokusu klasik Revox kokusu, misler gibi.

Revox'un bu şampuanını ben severek kullanıyorum. İlk 1-2 yıkamada saçlarım kremsiz açılmamasına rağmen sonraki yıkamalarda saç kremini de ihtiyaç duymamaya başladım. Ayrıca markanın hayvanlar üzerinde deney yapmadığı notunu da düşmek isterim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

5 Yorum

 1. diğer şampuanlarını denedim ama bunu denemedim henüz merak ediyorum saçlarım da boyalı olduğu için uyar sanırım bana..

  YanıtlaSil
 2. aa boyalı ise mutlaka denemelisin, yorumlarını merakla bekliyorum (:

  YanıtlaSil
 3. Revox ürünlerini merak ediyorum 😊

  YanıtlaSil
 4. Uzatma konusunda da etkileri diğerleri gibi mi acaba

  YanıtlaSil