ORGANIQUE ANTI-AGEING THERAPY YUZ PEELINGI

 

Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda Organique Türkiye ekibinden çok şirin bir paket almıştım. Instagram'dan takip edenler bilir. İşte bu paketteki ürünleri sırasıyla denemeye başladım dün itibariyle ve en merak ettiğim ürünü seçtim.

Gojiberry ve amber tanecikleri içeren bu ürün anti-age özellikte. Bir dönem Gojiberry adını çok duymuşsunuzdur eminim, özellikle zayıflama programlarının vazgeçilmezi idi. Dolayısıyla yaptığım araştırmalarda da hücre ve dokuların yenilenmesine büyük katkısı olduğunu öğrendim.

Bu peeling yaşlanma belirtileri gösteren ve yenilenme ihtiyacı hisseden yorgun ciltler için haftalık bakım programına alınması tavsiye edilen bir ürün.


İçeriğine ve nasıl kullanıldığına dair detaylar burada gördüğünüz gibi. Kuru ve temiz cildinize tamamen yayıp, 3-5 dakika nazik hareketlerle uyguluyorsunuz. Sonrasında cildinizi su ile temizleyip, nazikçe kuruluyorsunuz.


İçerisinde çok minik tanecikler var. Taneciksiz jel peelingler yerine benim tercihim tanecikli peelinglerdir genelde. Sanki temizliği daha güzel yapıyormuş gibi hissediyorum ben.Öncesi ve sonrası görüntülerden de bence net bir şekilde fark anlaşılıyordur. Cildim o kadar tazelendi ve yumuşadı ki anlatmam oldukça zor. Böyle bir duyguyu uzun zamandır benzer bir üründen hissetmemiştim. Peeling sonrası hemen hemen extra bir nemlendirici ihtiyacı bile gerektirmedi diyebilirim.


Bu serinin diğer ürünleri gündüz ve gece kremi, göz kremi ve yüz maskesi. Testerdan o kadar memnun kaldım ki devam ürünleri ile birlikte tüm seriyi denemek istiyorum ilk fırsatta.

Organique Türkiye iyi ki yeniden aramıza döndü ve bu ürünlerle bizi buluşturdu. Gönderimleri için de extra tşkler (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;You May Also Like

5 Yorum

 1. Tanecikleri olsa da çok büyük durmuyor, kesinlikle aklımda olacak Aslı'cım! Teşekkürler yorumun için, sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Denemeni çok isterim Başak'cım, eminim sen benden çok daha güzel yorumlarsın bu peelingi. Öptüm çok (:

   Sil
 2. Markayı çok beğendim, göz kremiyle başladm yola ama indirime denk geldikçe dahada alırım.Güzel günlerde kullanasın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaa aynı yorumları duymak çok hoşuma gitti, öptüm çok tatlım (:

   Sil