10. Sınıflara Özel Biyoloji ve Matematik Kitapları


Hiç şüphesiz 10. sınıf dersleri, pek çok öğrenci için fazlası ile zorlayıcı olabilmektedir. Bu nedenle 10. sınıfa başlayacak olan öğrenciler ve velileri, dersler konusunda yardım alabilecekleri kaliteli eğitim kaynakları arayışına girmektedir. İşte böyle zamanlarda 10. sınıf konularını içeren son derece detaylı bir ders kaynağı ihtiyacında olan öğrenciler, anne ve babalar hiç düşünmeden bu alanda en iyi isimlerden birisi olan Tonguç Mağaza’nın eğitim setlerine güvenmektedir. Zira 10. sınıf kaynak kitap önerisi 2019 denildiğinde akla gelen ilk adreslerden biri olan Tonguç Mağaza, Milli Eğitim Bakanlığı’nın güncel müfredatına uygun olarak hazırlanan özel eğitim kaynakları ile adından her geçen gün söz ettirmeye devam etmektedir.
10. Sınıflar için En İyi Biyoloji Kaynakları

10. sınıf öğrencileri için biyoloji derslerinin hiç de kolay olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle biyoloji dersinde zorlanmamak ve öğretilen dersleri tam anlamıyla anlamak isteyen öğrencilere, 10. sınıf biyoloji konu anlatımı kitaplarını piyasaya sunan Tonguç Mağaza’yı ziyaret edebilecekleri dile getirilmektedir. Biyoloji dersi ile ilgili en detaylı bilgileri dahi bünyesinde barındıran Tonguç biyoloji kitapları ile her öğrencinin biyoloji dersini rahat bir şekilde geçmesi ve sınavda karşısına çıkacak olan biyoloji sorularını kolaylıkla çözmesi mümkün hale gelmektedir.


Tonguç Mağaza’nın birbirinden kaliteli yayınları içerisinde bulunan Fundamentals Biyoloji, gün geçtikçe daha fazla sayıda öğrencinin tercihleri arasında yer almaktadır. Fundamentals serisi içerisinde tartışmasız en beğenilen kaynaklardan birisi olarak ön plana çıkan bu kitap, kaliteli baskısı ve yüzde yüz akılda kalıcı içerikleri ile de alıcılarının büyük beğenisini kazanmayı sürdürmektedir.

10. Sınıflara Özel Matematik Soru Bankaları

Türkiye’nin eğitim kaynakları alanında en köklü online alışveriş adreslerinden biri olan Tonguç Mağaza’da biyoloji dersi için hazırlanan ders kitaplarının ve soru bankalarının yanı sıra dileyen öğrenciler, yine zorlu bir ders olan matematik konusunda da destek alabilme olanağına sahiptir. 10. sınıf matematik soru bankası ile öğrenciler, matematik ile ilgili her türde soruyu görmekte ve bu sayede sınavda karşılarına çıkacak olan matematik sorularına karşı da hazırlıklı hale gelmektedir. 


Tonguç Mağaza’nın kalitesi ve güvenilirliği ile hazırlanan ve piyasaya sunulan 10. sınıf matematik soru bankası, müfredata uygun farklı pek çok soru türünü öğrencilere sunmakta ve soruların cevapları konusunda da onlara destek olmaktadır. Geçmiş yıllarda çıkmış olan matematik sorularına da yer veren 10. sınıf matematik soru bankası sayesinde öğrenciler, olabilecek en verimli şekilde matematik dersine çalışma imkanı bulmaktadır.

You May Also Like

2 Yorum

  1. Oğlum Tonguç 7.sınıfın da tüm kitaplarını kullanıyor piyasadaki en iyi calısma kitaplarından diyebilirim.

    YanıtlaSil
  2. Paylaşım için teşekkürler. Bende 10. sınıf öğrencilerime faydalı olmak için youtube de @biyokampus adında bir biyoloji kanalı açtım. İhtiyacı olanları beklerim =)

    YanıtlaSil