Farmasi Tender Blush On - Allık * Love Letter


Herkese Merhaba,

Farmasi'nin yaz döneminde kataloglarına eklediği yepyeni bir allık yazısıyla karşınızdayım. 17 numaralı Love Letter isimli bu allığı katalogda da ilk gördüğümde vurulmuştum. Rengi tam benim istediğim gibi soğuk bir vişne kurusuydu katalogda gördüğüm kadarıyla.  Tozutması birazcık fazla olsa da fırçaya çok güzel gelen bir yapısı olduğunu söylemeliyim. Özellikle de fırçanıza aldıktan sonra mutlaka fazlasını yok edin. Ya da benim sonradan yaptığım gibi çok ufak dokunuşlarla fırçanıza temas ettirebilirsiniz.

Tam bir kış allığı aslında. Nude göz makyajınızı ön plana çıkarabilen bir renk. Ya da sadece maskara ve bu allıkla nefis bir makyaj elde edebilirsiniz.


Rengi gördüğünüz gibi sedefli bir kiremite de benziyor. Aslına bakarsanız benim katalogda görüp de nitelendirdiğim soğuk vişne kurusu ile alakası yok. Bu dediğim gibi olsaydı Nars Sin için alternatif diyebilirdim. Fakat, böyle sedefli bir ton çıkınca ben elimde bulunan Nars Orgasm'a yakın buldum rengini, bu 1 tık daha koyu belki de. Açık ve buğday tenlilerde oldukça kendini gösterebilen bu renk koyu tenlilerde aydınlatıcı etkisinde yer alabilir bana göre.

Kalıcılık konusunda orta bir izlenim bıraktı bende. Makyaj sabitleme spreyi ile ömrünü uzatabilirsiniz.

Bronz ten ile de müthiş uyumlu olduğunu ayrıca belirtmek isterim. Yaz dönemi aklınızda olsun. Çok hafif ya da sıfır makyajlı bir tende nefis duruyor.

Fiyatına göre performansı oldukça yüksek bir ürün. Ayrıca mini ambalajıyla da makyaj çantasına atmaya ve seyahatlerde taşımaya uygun.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

6 Yorum

  1. rengine bayıldım , güzel günlerde kullanın.

    YanıtlaSil
  2. Tatli bir renkmis canim ��

    YanıtlaSil
  3. Yazını taa ne zamn telden okudum ama oradan yorum bırakamıyorum :) Allığın rengini ve yapısını çok sevdim; senin sayende fikrim olmuş oldu! Daha açık rengini alacağım sanırım :) Çok sevgiler!!!

    YanıtlaSil