KOVA KADINI HIZLI VE ETKİLİ BAKIM SEVER - FOREO


KOVA KADINI HIZLI VE ETKİLİ BAKIM SEVER

Burçların güzellik ve bakım rutinine etki etmesi hiç de şaşırtıcı değil. Her burcun güzellik sırları, kendine has bakım rutinleri var. Bazı burçlar minimalist yöntemleri tercih ederken, bazıları geniş bir cilt bakım rutini yaşamaya bayılır. Hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen Kova kadınları cilt bakımında pratik ancak etkili yöntemler kullanmaktan hoşlanıyor.

Kararlı, açık fikirli, tez canlı, zeki, başına buyruk ve özgürlüğüne düşkün, işte gerçek Kova kadını! Hava burcu olan Kova kadınları, giyim kuşam ve makyajda çok fazla gösterişten hoşlanmaz, genelde sadeliği tercih ederler. Kova kadınının güzellik sırrı, doğal görünmektir.

Dolambaçlı yollar, ayrıntılarla uğraşmak da onlara göre değildir. Güzellik ve bakım rutinleri söz konusu olduğunda da bu böyledir. Kova kadını güzelliğine düşkündür, gerektiğinde bu uğurda radikal adımlar atmaktan da çekinmez ama günlük hayatında bakımını hızlı ve pratik bir şekilde yapar.DERİNLEMESİNE TEMİZLEMEK ÖNEMLİ

Hal böyle olunca da tonik, serum ve krem faslına geçmeden önce, cildin derinlemesine temizlenmesi daha da önemli oluyor.Kova kadınlarının bu konudaki en önemli yardımcısı ise İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nunLUNA™ mini 2 yüz temizleme ve masajı cihazı. LUNA™ mini 2, T-Sonic™ fırçasıyla hem makyaj kalıntılarını temizliyor hem de kir ve yağı %99,5 oranında gidermeye yardımcı oluyor. Dakikada 8.000 T-Sonic™ titreşim cildi ölü derilerden arındırırken aynı zamanda gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı oluyor. LUNA™ mini 2’nin düşük frekanslı modu ise ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyor.

Tüm cilt tipleri için uyumlu olan ve 6 farklı renk seçeneği bulunan LUNA™ mini 2 ile kova kadınları zahmetsizce daha parlak, berrak ve genç bir görünüme kavuşabiliyor.

FOREO ürünleri Beymen stores ve BeymenN11TrendyolLidyanaHepsiburada and Alwaysfashion e-mağazalarında satılmaktadır.

You May Also Like

1 Yorum

  1. Sanirim hepimiz hizli bakim seviyoruz zamansizliktan ��

    YanıtlaSil