AVON BIG&EXTREME MASKARA - KULLANANLAR ABARTMIYOR


Herkese Merhaba,

Uzunca bir süredir deneyimlediğim ve artık dibini görmeye başladığım bir üründen bahsetmek istiyorum size.

Yaz döneminde Avon Beauty Club ekibi tarafından gönderilen bu maskara Big& serisinin Extreme versiyonu. Kirpiklerde 2 kat uzunluk ve hacim vaat eden bu maskara kıl fırça formunda. Silikon fırçaların performansını ben pek beğenmediğim için bu yapı hoşuma gitti öncelikle.


Fırçanın üzerinde hem uzun hem de kısa kıllar mevcut. Bu da her türlü kirpiğe erişimi kolaylaştırıyor. Ayrıca fırçanın maskaralı yüzeyi oldukça uzun, bu uzunluk tek hamlede tüm kirpiğinize uygulama yapmanızı kolaylaştırıyor.


İlk kullanımda sıvı oranı biraz fazla olsa da kullandıkça düzeliyor ve tam formuna ulaşıyor. 1. katta alt yapıyı hazırlarken 2. katta ciddi anlamda uzun ve hacimli kirpik görüntüsüne ulaşabiliyorsunuz. Aceleniz varsa kat kat sürmenizi tavsiye etmem. Çünkü, kirpikleri birbirine yapıştırıp topaklanma yapabiliyor. Vaktiniz varsa kirpiklerinizi tarayıp, 2 kat sürmeniz.


Maskaranın bendeki duruşu da böyle, tek katta. Tam sür ve çık ürünü. Çok sevdim, yenisi alınacak. Siz de merak ettiyseniz mutlaka bir Avon kataloğunu inceleyin.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

4 Yorum

 1. Bu fırçalarla da benim kirpiklerim çok anlaşmıyor; bir de, hızlıca makyaj yapmam gerektiği için yapıştıran maskaralardan uzak duruyorum. Fakat ben de bu serinin yeni çıkan Phenomenal Volume versiyonunu baya sevdim! Güle güle kullan Aslı'cım, öperim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başak'cım aynen bu hızlı hızlı sürdükçe yapıştırıyor. Ah ona da bakayım ben bi ara, öpüldün canım (:

   Sil
 2. Bu maskarayı oldukça severek kullanıyorum. Uzatma konusunda bende çok fazla etki etmedi ama hacim konusunda çok başarılı ��

  YanıtlaSil