R.O.C.S Beyazlatıcı Etkili Diş Macunu


Herkese Merhaba,

Yeni denediğim hatta taze biten bir diş macunu ve fırçası yazısı ile karşınızdayım. Daha önce Rocs'un hassas dişler için olan onarıcı ve beyazlatıcı serisini denemiştim ve çok memnun kalmıştım. Okumak isteyenler için tık yazısı burada.  Şimdi ise extra beyazlatıcı etkili bu macundan söz edelim.

Bu diş macunu ve fırçası Sevgili Lerzan'ın etkinliğinde hediye edilmişti. Bu bonkör hediyeler için tekrar tşkler. Öncelikle diş macununun yapısından bahsedeyim. İçeriğinde özel granül tanecikler var ve bu tanecikler diş yüzeyini temizleyerek dişlerin daha parlak ve beyaz görünmesini sağlıyor. Çok fazla köpürmeyen bir yapıda. Tadı kötü değil hatta içeriğinde yer alan ananastan dolayı hafif aromalı. 


R.O.C.S'un diğer ürünleri gibi bu diş macunu da Florür, kimyasal antiseptik, yapay tatlandırıcı ve sodyum lauril sülfat (SLS) içermiyor.

Satın almak ve ayrıntılı incelemek isterseniz tık .


Gelelim diş fırçasına. Ben maalesef bu fırçadan memnun kalamadım. Hatta çok fazla kullandığım bile söylenemez. Makyaj çantamın içine attım acil durumlarda çantamda bulunsun diye. 

Fırçası çok sert, dişlerim ve diş etlerim çok hassas olduğu için kanamalara yol açtı. Ama böyle bir probleminiz yoksa ve özellikle beyazlatıcı fırça arıyorsanız tercihiniz kesinlikle bu fırça olmalı. Markanın daha hassas fırçaları dikkatimi çekti, ilk fırsatta edinmek istiyorum.

Ayrıca fırçanın kılları en kısadan en uzuna doğru gidiyor ki bu da tüm dişlere ve diş aralarına ulaşmayı kolaylaştıracak bir yapı sağlıyor. Bu bakımdan da tam bir temizleyici.

Ben bu diş macununu çok başarılı buldum. 1 haftada 1,5 ton açılma denmiş olsa da tamamen düzenli kullanım ve diş yapısına bağlı bence bu süre. Ama dişlerde daha temiz ve daha parlak bir tonda görünüm oluşturduğunu söylemeliyim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

3 Yorum

  1. Tanecikleri nedeniyle ilgimi çekti bu diş macunu, indirimde bir göz atacağım :) Çok sevgiler Aslı'cım!

    YanıtlaSil
  2. bu fırça ve macunu çok beğendim ben..

    YanıtlaSil
  3. gerçekten de çok başarılı bence

    YanıtlaSil