Oriflame ile Yeniden - Subat Katalogu Alısverisim / Origuzellik


Herkese Merhaba,

Sevgililer gününün heyecanına kapılıp, Oriflame Şubat Kataloğuna bayılanlar arasına katıldım bende bu ay. İçerisinden en  merak ettiğim ve bana en keyif vereceğini düşündüğüm ürünleri seçtim. Oriflame'den neler sipariş ettim, birlikte inceleyelim hadi (:


Şubat ayı kataloğuna özel bir pakette yer alan maskara, tüm cilt tipleri için uygun yüz kremi ve kolonya. Bunlara ek olarak Bluberry Muffin rengine sahip Whipped Cream serisinden likit ruj ve yine tüm cilt tipleri için jel göz kremi.


Pakette yer alan bahsettiğim kolonya. 400 ml gibi dev ambalajda ve Frezya notalarıyla inanılmaz ferah bir kokuya sahip.Yine tabi ki Sevgililer Günü'ne özel kalp tasarımlı ürünlere hayır diyemedim. Kalp şeklinde Gül ve Şakayık kokulu sabun ve aynı kokuya sahip serinin el kremi de siparişime eklenenler. Şekline ve kokusuna hayır demek imkansız. Ben çoğu zaman böyle kokulu sabunları havlu dolabıma da açıp bırakıyorum, aklınızda olsun.

Bu ay için aklımda bir kaç ürün daha kaldı yetiştirebilirsem Oriflame Kataloğuna bir kez daha bakmak istiyorum. Merak edenler ve alışveriş yapmak isteyenler mutlaka incelemelisiniz.

Ayrıca Oriflame'e üye olup, ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlarla almak isterseniz Origuzellik ile iletişime geçebilirsiniz. Kim bilir belki de kendi işinizin sahibi olursunuz bu bahane ile.

Sevgiler (:

You May Also Like

2 Yorum

  1. Şu The One mascara en sevdiklerimden; ama elimdekilerden almaya sıra gelmiyor. Rujun rengi de pek cici duruyor. Fakat cidden o kalpli sabuna hayır denmezmiş; çok iyi yapmışsın, güle güle kullan hepsini! Çok öptüm!

    YanıtlaSil