Salon Dekorasyonuna Farklılık Katacak Bardak ve Kadehler


İçeceklerini daha lezzetli bir tada bürünmesini sağlayacak bardak ve kadeh çeşitleri, Madame Coco sofra koleksiyonunda sizinle buluşuyor. Cam eşyaların yaşam stiline özgü tasarımları, içim keyfini artırır. Kültürümüzde geniş bir gam tutan cam bardaklar farklı tasarımlarıyla dikkat çeker. Bu yazımızda Madame Coco kadeh modellerini keşfederek doğru bardak seçimi nasıl yapılır, hep birlikte göreceğiz. 
Kadehin Tarihi Yönü

Neredeyse tüm dillerde farklı ifadelerle geçen kadehin doğuşu Ortaçağ dönemlerine kadar uzanır. Kadeh sözcüğü, kupa tarzı bardakların kök kelimesinden gelir. Kadehler geleneksel olarak şarap içimi için tasarlanan büyük saplı kaselerdi. Kadeh terimi, şaraba hizmet etmek için kullanılan “kutsal fincan” olarak da tanımlanır ve törensel dini bağları taşımaktadır. Birçok markanın çeşitli kadeh modelleriyle karşılamakla beraber uygun kadeh fiyatları için Madame Coco’yu tercih edebilirsiniz.En Çok Tercih Edilen Kadeh Çeşitleri

Madame Coco kadeh bardak takımları, uygun fiyatları ve şık tasarımlarıyla farklı içecekler için kullanabileceğiniz geniş bir koleksiyon sunuyor. Bu parçalar, masanın görünümüne şıklık katan, zerafeti artıran ve çok yönlü işlevi olan bardak modelleri arasındadır. Davetiyeler, özel yemekler, misafir ağırlama sırasında su ve alkolsüz içecekleri sunmak için de kullanılır. Yemek masasında yer alacak bardak takımları; içeceğin türüne, masanın ambiyansına, salon dekorasyonuna bağlı olarak farklı boyut ve tasarımlarda seçilebilir. Kullanıcı zevki ve bardak üzerinde yer alan desenler, hangi bardak takımı daha iyi, hususunda tüyolar verir. Madame Coco kadeh modellerini link aralığıyla inceleyebilirsiniz: https://www.madamecoco.com/kadehler/


Kadeh Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Kadeh bardak takımları; şarap, meşrubat, şampanya, margarita, likör, kokteyl bardakları olmak üzere birçok gruba ayrılır. Kadehlerin boyutları ise içeceğe ve ihtiyaca yönelik değişmektedir. Üretildiği camın özellikleri, inceliği ve kalınlığı kullanım ihtiyacına özgü detaylar barındırır. Cam ve kristal olmak üzere ürün tipi seçimleri de mevcuttur. 
Kristal kadehler ve işlemeli cam bardaklar çoğunlukla resmi davetlerde ve özel konuklar için sunuma eklenir. Şampanya bardakların Bohemia kristaline yer veren Madame Coco şık servisler ve sunumlar yaratmanıza imkan veriyor. 4’lü veya 6’lı kadeh bardakları farklı hacim ölçülerinde sunuluyor. Bu sayede hem yemek takımına uygun bir ürün seçebilir hem de içecek miktarını en doğru şekilde ayarlayabilirsiniz. Tasarım olarak da bol seçenekle karşılaşacağınız kadeh bardaklar; kısa veya uzun tutma sapı, balon model, kırmızı veya beyaz şarap bardağı gibi çeşitlere ayrılır. Şarap kadehleri yemek masasında su ikramı için kullanılabilmektedir. 

Uygun Kadeh Fiyatları Madame Coco’da

Salon dekorasyonunuza modern bir görünüm kazandıracak kadehler uygun fiyatlarıyla da bütçenize hitap ediyor. Üretim materyali, adet ve bardak boyu fiyatlarda farklılık yaratırken, her bütçeye uygun bir model bulmak mümkün. Yaldızlı bardaklardan sade ve şık tasarımlara, işlemeli bardaklardan şeffaf modellere kadar birçok seçeneğin yer alması yaşam stilinize uygun bir parça bulmanızı kolaylaştıracak. 
Madame Coco koleksiyonunda yer alan diğer kadeh ve bardak modelleri için bu linki kullanın: 

You May Also Like

2 Yorum

  1. Bayılıyorum kadehlere, hatta günlük olarak da şu ilk görseldekini kullanıyoruz evde :)

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel ya kadehin nereden geldiği ismini nerden aldığı ayrıca görsellerde mükemmel çok teşekkür ederiz.

    YanıtlaSil