Farmasi Nisan Alısverisim


Herkese Merhaba,

Uzun zamandır Farmasi'den sipariş vermiyordum. Ama malum Covid-19 ile yüz yüze gelince temizlik ürünlerine olan ilgimiz arttı. Bende bu bahane ile daha önce kullanıp memnun kaldığım ve ihtiyacım olan ürünleri almak istedim. Hesabım askıdaydı, onu da bu sebeple kaldırmış oldum.

Siparişim başlangıç paketi olan temizlik paketi ve roll-on'dan oluşuyor.


Öncelikle daha önce denemediğim el temizleme jeli, sprey kolonya ve çay ağacı el yıkama jelinden başlamak istiyorum. Daha önce farklı bir kolonyasını kullanmıştım Farmasi'nin ama bu sprey formlu olanı çantama koymak için aldım. El temizleme jeli bir ara yok sattı ve temizlik paketinde tam 3 tane var. Aşırı uygun oluyor böylelikle. Ve el yıkama jeli de sürekli tükenen bir şey evde, çay ağacı olması özellikle ilgimi çekti.


Setin içinde aynı jelin bir de sabunu yer alıyor. Umarım güzeldir ve faydasını görürüz.


Setin içerisinde yer alan çok amaçlı temizleyici ve çok amaçlı temizleme mendillerini daha önce kullanıp, aşırı memnun kalmıştım. Pakette bunların yer alması da çok hoşuma gitti. Bir de daha önce kullanmadığım Sihirli sünger yer alıyor pakette. Bunu da deneyip, yorumlayacağım.


Bu ürün ise paketten bağımsız, performansını merak ettiğim bir ürün. Yaz yaklaştıkça roll-on stoğumu artırıyorum. Bir denize, bir eve, bir çantaya derken elimin altındaki sayılar artıyor. Yeni bir ürün, deneyip yorumlayacağım. Aşırı terlediğim için performansı çok önemli benim için.

Set; 64.99 TL
Roll-on; 16.99 TL

Az ama kapsamlı bir alışveriş oldu diyebilirim. Tamamen ihtiyaca yönelik. Ben alışverişlerimde Pınar hanım ile iletişime geçmeyi seviyorum. Siz de Farmasi'ye üye olup, alışverişlerinizi indirimli yapmak isterseniz tavsiye ederim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (:

You May Also Like

5 Yorum

 1. farmasi ürünlerinden bazılarını çok seviyorum bazılarını da henüz denemedim. Güzel günlerde kullan canım hepsini

  YanıtlaSil
 2. Sihirli süngeri çok merak ediyorum. Sürekli görür oldum. Güzel günlerde kullan hepsini.

  YanıtlaSil
 3. Allah sizleri korusun kuzu... Bol bol Esma oku... Çok iyi şeyler almışsın... Ultracompact antibacterial ıslak mendil de al çok iyi o da canım... Sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Bu ay bende farmasi den küçük bir alışveriş yaptım. Şu pratik temizlik mendillerinden aldım .Güzel günlerde kullanmanı diliyorum.

  YanıtlaSil
 5. Farmasiden cay ağaçlı ürünleri merak ettim 😊

  YanıtlaSil