Oriflame - Novage Yüz Temizleme Yagı & Jeli / Origuzellik


Herkese Merhaba,

Dilerim güzel haberler alabileceğimiz yepyeni bir hafta olur hepimiz için. Evde kalamayıp çalışmaya devam etsek de kontrolü bırakmadan bu hayata alışmaya çalışıyoruz. Uzun sürmemesi tek temennim..

Gelelim başlık konuma. Mart ayı alışveriş yazımda Oriflame'den NovAge serisine ait yüz temizleme yağı ve jeli aldığımdan bahsetmiştim. Kullanımım sonrası yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim. Belki aranızdan bu ürünleri merak edenler olabilir. 

NovAge adından da anlaşılabileceği gibi yaşlanma belirtilerini azaltmak ve yavaşlatmak için tasarlanmış yepyeni bir cilt bakım serisi. Serideki her ürünün ardında yenilikçi teknolojiler ve doğal bitki kök hücreleri yer almakta. Ayrıca klinik olarak kanıtlanmış sonuçlarla cildin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak bu ürünler geliştirilmiş.Yüz temizleme yağı, görebildiğiniz kadarıyla şeffaf renkli ve kokusuz yani renklendirici ve parfüm içermiyor. Doğal Çuha çiçeği yağı sayesinde yapısı incecik. Biraz su ile ıslattığınızda süt kıvamına geliyor. Asla yayılma ya da yapışma yapmıyor. Yüzünüzde kaybolup gidiyor. Daha önce bu tip bir yüz temizleme yağını farklı bir markadan kullanmıştım ama bu fiyat olarak çok çok ekonomik. Bittikçe gönül rahatlığı ile alabilirim.

1 pompa oldukça yeterli geliyor. Günlük ya da yoğun makyaj temizliğiniz öncesinde kullanmak isterseniz miktarı siz kendi ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.

Gün boyunca cildinize yapışan kiri, güneş koruyucu krem artıklarını, suya dayanıklı makyajınızı bile rahatlıkla ve kolaylıkla temizlemek için oldukça pratik bir ürün. Yıkama jeli ise blurlu bir renge sahip, kendini belli eden tarzda. Jel için de kokusuz diyebilirim. Jel 2si bir arada özelliğine sahip. Yani temizlik sonrası nemlendirme işini de hakkıyla yapıyor. Genelde jellerin kurutucu özelliğinden çoğumuz yakınırız çünkü. Bu ürünün artısı hem temizleme hem nemlendirme işini bitirmesi. Ayrıca formülü sayesinde cildin gerilmeden rahatlamasını da sağlıyor.

Ortalama 1 pompa makyajsız cilde yetiyor. Ama yağda da bahsettiğim gibi cildinizin makyaj ya da kir durumuna göre miktarı arttırabilirsiniz.

Tam anlamıyla aşırı memnun kaldığım bir Oriflame alışverişi oldu diyebilirim. Hem fiyat olarak hem de performans olarak benden geçer not aldı her 2 ürün de. Siz de ihtiyaçlarınızı katalog fiyatından da uygun bir fiyata almak isterseniz  Oriflame’e üye olmanız yeterli. Ve en güvenilir başvuru adresimiz ise Origuzellik.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

4 Yorum

 1. Makyaj çıkartmak için temizleyici yağları çok seviyorum, içeriği de güzelmiş merak ettim doğrusu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok beğendim ya makyaj temizliği en büyük derdim çünkü (:

   Sil
 2. Bir kaç yerde gördüm aklımda olacak bu ürün:)

  YanıtlaSil