Oriflame Tender Care Koruyucu Balm / Origuzellik

oriflame

Herkese Merhaba,

Bayram tatili sonrası ilk yazımla sizlerleyim. Oriflame Mayıs kataloğu alışverişimden bir ürün seçtim ve sizlerle de paylaşmak istedim.

Cildimizde aslında en çok zarar görüp, yıpranan ama son ana kadar direnen bir çok bölgemiz var. Dirsek, tırnak kenarları ya da etleri, ayak ve topuklarımız. Bir diğer önemli noktalar da dudaklarımız. Kışın sert soğuk ve ayazlarda, yazın ise kuru sıcak ve nemde dikkat etmezsek fazlaca yıpranıyor. Ben yaz - kış her mevsim bu tip çok işlevli koruyucuları yanımdan ayırmamaya çalışıyorum. 

 


Oriflame Tender Care Protecting Balm, Kayısı Çekirdeği Yağı içeren 15 ml yaklaşık 13 gr gibi minicik, sevimli ambalaja sahip bir ürün. Tek eksisi ürünü parmakla almak zorunda kalmak. Yanınızda taşımadığınız durumlarda yani evde kullanacaksanız ayrı bir spatula ya da ince uçlu fırçadan yardım alabilirsiniz. Parmakla kullanım ne kadar pratik olsa da bir o kadar antihijyenik (:


Ürünün yapısı çok ince veya çok kalın değil. Yani rahatsız edecek bir yapıda değil. Bazı balmlar vazelin kıvamında malum. Ben gün içerisinde ihtiyaç duyduğumda ya da her gece yatmadan önce mutlaka uyguluyorum.

Çok hafif Kayısı kokusunda, aşırı rahatlatıcı (hatta parfümü bile olsa nefis olur). 


Kullandığım bölgelerde bıraktığı nemlenmiş ve canlanmış sonucu çok sevdim. Ambalajından dolayı yanımdan ayırmama da gerek yok. Ayrıca bu ay aşırı indirimde, 8,99 TL yani o kadar diyeyim. Diğer çeşitlerini de inceleyip, almanızı tavsiye ederim.

Hatta sizde üye olup, daha da uygun fiyatla sahip olmak isterseniz; adresimiz Origuzellik her zaman (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;


You May Also Like

0 Yorum