STRLeasy - Temizleme Kapsulleri


Herkese Merhaba,

Pazartesi günü ile başlayan yeni hafta dilerim herkes için sorunsuz ve sağlıklı geçer. 2 haftadır önce 23 Nisan sonra 1 Mayıs tatili derken bu hafta tatilsiz bir haftaya başlamak can sıkıcı olsa da Bayram tatiline gün saymak heyecan veriyor. Gerçi tatil olsa da evlerimizdeyiz ama ben ev halini seviyorum açıkcası. Neyse gelelim başlık konumuza..

STRLeasy markası, Markazen bünyesinde ürünleri satışa sunulan bir marka. Elimdeki ürün ise bebek biberon, emzik vs. ürünlerini temizlemek için üretilmiş antibakteriyel temizlik kapsülleri. 

Bebeklerin bakımında en önemli ayrıntı kesinlikle mama kabı, kaşık, biberon, suluk ve emzik gibi sürekli kullanılan ürünlerin temizliği. Hatta bunlar için sadece temizlik aslında yetersiz. Tamamen sterilize edilmeleri gerekiyor. Bebekleri hastalıklardan korumak için en en önemli detay bu bana göre.

Ama çoğu sterilize etme yöntemi oldukça uzun süreli ve detaylı. Ya kaynatma yapmanız gerekiyor ya da özel üretilmiş makinelerde bu sterilizasyon işlemini tamamlamanız gerekiyor. Hal böyle olunca yine pratik ürünler ön plana çıkıyor. Türkiye'de ilk ve tek olan bu ürün kısa sürede, uzun süreli temizlik sağlıyor. 


Kullanımı oldukça kolay. Kutu içerisinde 14 adet kapsül yer alıyor. Kapsüllerin içerisi özel toz temizlik ürünü ile doldurulmuş durumda. Max. 4 lt ılık su içerisine 1 adet kapsülü açıp, boşaltmanız yeterli. Temizlenmesini istediğiniz ürünleri su içerisine bırakıp, 15 dakika tutuyorsunuz. Sonra sadece durulayarak temizlenmiş ürünlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Antibakteriyel bir ürün olduğu için sadece bebek ürünlerinde değil ev temizliğinde ya da ihtiyaç duyduğunuz farklı ürünlerin temizliğinde de kullanabilirsiniz. Kokusuz ve renksiz bir ürün.

Ben termoslarımı yıkarken genelde eziyet çektiğim için bunu denemek istedim. Ve bayıldım, tam istediğim ürün. Kokusu olmadığı için termoslarda herhangi bir koku bırakmadı. Köpürmesi ve rengi de yok. Sadece su ile kolaylıkla arınıyor. Bir de antibakteriyel olduğu için özellikle pipet ve plastik parçalar için tam kurtarıcı.

Hatta makyaj fırçalarımda da denemek istiyorum. Malum en çok bakteri barındıran yerlerden biri de fırçalarımız ve süngerlerimiz.Ürünü merak ettiyseniz ve denemek isteyorsanız STRLeasy satış sayfasından inceleyip, satın alabilirsiniz. Bu ürünle tanışmamı sağlayan Lerzan'a da ekstra teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum